Seriál Legends of Tomorrow oficiálně končí, pokračování se již nedočkáme

Seriál Legends of Tomorrow oficiálně končí, pokračování se již nedočkáme

2.5.2022 19:00


Čekání je u konce. Seriál Legends of Tomorrow je oficiálně u konce a další řady, i když tvůrci měli jasné plány, se již nedočkáme. Nové vedení není obecně spokojeno se směřováním komiksových seriálů na stanici CW, a tak bylo jasné, že Legendy musí nekompromisně pryč ze hry.


To, co bylo už pár týdnů jasné, je nyní potvrzeno. Seriál Legends of Tomorrow se zastaví na sedmi řadách a již nadále nebude pokračovat. To dlouhé ticho po pěšině k tomu volalo, navíc fúze skupiny Discovery a AT&T přináší i nové vedení, které mají zcela jiný pohled na věc. A nutno podotknout, že zvlášť komiksová tvorba stanice CW se jim moc nezamlouvá (ostatně asi jako většině divákům, pozn. red.).

(Tahle podivná parta se již pokračování nedočká. Foto: CW)

Seriál Legends of Tomorrow byl již dlouhodobě potápějící se lodí, kdy bylo jen otázkou času, než k něčemu takovému dojde. A vlastně můžeme být vděční, že to tým béčkových superhrdinů dotáhl až tak daleko. Sedmá řada je bezesporu úspěch. Vždyť o svou existenci bojoval seriál každoročně, kdy čísla sledovanosti byla poslední tři čtyři roky naprosto mizerná. Umělé natahování už nebylo udržitelné, zvlášť ne s novým a nekompromisním vedením.

Sice se v posledních dnech rozběhly petice, ale nedáváme jim příliš velkou naději. Seriál dospěl ke svému konci. Je malinko škoda, že tvůrci mohli tušit, že tato série bude poslední, a přesto přichystali závěrečný díl takový, jaký přichystali. Seriál tak zůstal zcela otevřen, žádné velkolepé loučení se nekonalo a nejspíš konat nebude. Rozlučková epizoda by seriálu slušela.

Bude vám seriál chybět, nebo si už vůbec nepamatujete, o čem byla poslední epizoda?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Legends of Tomorrow | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!