Love, Simon

Love, SimonFilm založený na románu Probuzení Simona Spiera od spisovatelky Becky Albertalli sleduje mladého studenta Simona, který před všemi tají svou sexuální orientaci. Nešťastnou náhodou na to přijde jeden spolužák, který ho začne vydírat.

Informace:

Originální název: Love, Simon
Český název: Já, Simon
Premiéra v ČR: 14.6.2018
Premiéra v USA: 16.3.2018
Režie: Greg Berlanti
Scénář: Isaac Aptaker, Elizabeth Berger
Kamera: John Guleserian
Hudba: Rob Simonsen
Předloha: Becky Albertalli (Simon vs. the Homo Sapiens Agenda)
Hrají: Nick Robinson (Simon Spier), Katherine Langford (Leah Burke), Alexandra Shipp (Abby Susso), Jorge Lendeborg Jr. (Nick Eisner), Josh Duhamel (Jack Spier), Jennifer Garner (Emily Spier), Talitha Bateman (Nora Spier), Keiynan Lonsdale (Bram Greenfeld), Miles Heizer (Cal Price), Logan Miller (Martin Addison), Tony Hale (pan Worth), Natasha Rothwell (paní Albrightová), Joey Pollari (Lyle), Drew Starkey (Garrett Laughlin), Clark Moore (Ethan), Mackenzie Lintz (Taylor Metternich), Cassady McClincy (Jackie),…
Výdělek: 66,3 milionů dolarů

Oficiální synopse:

V sedmnácti není snadné přiznat sobě a natož svému okolí, že jste gay. Simon Spier začne po e-mailech flirtovat s neznámým spolužákem, který si říká Blue. Ale když se nešťastnou náhodou jejich korespondence dostane do cizích rukou, hrozí jim odhalení. Simona totiž začne vydírat jeho sociálně trochu podivný, ale jinak velmi sebejistý spolužák Martin. Ten věří, že by mu Simon mohl domluvit rande s krásnou Abby. A pokud mu nepomůže… tak se jeho sexuální orientace stane věcí veřejnou. A co hůř, zveřejní i to, kdo se skrývá pod přezdívkou Blue. Simon se dostává do úzkých. Musí najít způsob, jak se z toho dostat dříve, než k tomu bude donucen. (Zdroj: CinemArt)

Foto: 20th Century Fox

Oficiální trailer:

Thumbnail Play icon

Plakáty k filmu:Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře