Karen Gillan si zahraje ve filmu Gunpowder Milkshake

Karen Gillan si zahraje ve filmu Gunpowder Milkshake

9.1.2019 20:45


V novém filmu autorské dvojice Aharon Keshales a Navot Papushado uvidíme zabijácké dívčí družstvo na cestě za pomstou. Vůdčí roli v tomto týmu převezme populární Nebula Karen Gillan.

Skotská herečka Karen Gillan se proslavila rolí Amy Pond v populárním sci-fi Doctor Who, kde po dvě sezóny doprovázela jedenáctého Doktora s tváří Matta Smithe. Následně získala angažmá u Marvel Studios a ve třech filmech z vesmíru MCU ztvárnila Gamořinu sestru Nebulu, kterou adoptoval zlotřilý titán Thanos. Tuto postavu ztvární i v chystaném Endgame a počítá se s ní i do dalších filmů. Nejnovější a dost možná nejúspěšnější rolí sličné herečky je ale Martha z druhého dílu Jumanji.

Karen se proslavila jako zlotřilá Nebula v Marvel Cinematic Universe. Foto: Walt Disney

Nyní se Karen vydá na cestu nájemné vražedkyně, kterou si zahraje v chystaném thrilleru Gunpowder Milkshake. Nový snímek by měl být dívčí variací na veleúspěšného Baby Drivera a jako inspirace mu rovněž slouží Tarantinův Kill Bill. Gillan je první hvězdou v obsazení, jež by mělo nabídnout několik mladých úspěšných hereček, po kterých je zrovna v Hollywoodu poptávka. Již dříve byla s projektem spojována Daisy Ridley (Star Wars, A Murder on Orient Express), její obsazení však nakonec nebylo potvrzeno. Natáčení nového filmu začne pravděpodobně na podzim, aby nekolidovalo s filmováním třetího Jumanji, ve kterém se Karen rovněž objeví. Další oznámení o obsazení tudíž budou brzy následovat.

Co říkáte na obsazení Karen Gillan do hlavní role v novém thrilleru?


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!