Jack Sloaneová

Jack Sloaneová

Maria Bello Sezóny 4 2017 - 2021


Operační psycholožka NCIS.

Jacqueline „Jack“ Sloaneová je starší zvláštní agentka NCIS a operační psycholožka specializující se na profilaci osob. Má doktorát z psychologie a je bývalý poručík armády Spojených států. Jack sloužila v Afghánistánu, kde byla devět měsíců vězněna. Vzpomínky na tuto událost zanechaly výraznou jizvu na její psychice, ale také jí tak poskytují možnost se dostat k lidem, kterým se stalo něco podobného. Na žádost ředitele Vance, po částečném odchodu Duckyho, byla přeložena z Jihozápadní pobočky NCIS na velitelství.

Během 17. řady jí členové týmu škádlí, že je ve vztahu s Gibbsem. I když se jedná jen o spekulace, bylo ukázáno, že nějaké city ke Gibbsovi chová a oba k sobě mají blízko, jelikož byl Gibbs kromě ředitele jediný kdo věděl, že má Sloaneová biologickou dceru Faith Tolliverovou. Ta byla představená v díle Perennial a bylo řečeno, že jí Sloaneová dala na adopci okamžitě po narození. V díle Blarney Sloaneová odhalí, že otěhotněla poté, co byla znásilněna kamarádem z vysoké a Faith dala na adopci, aby ji před ním ochránila.

V díle The First Day 18. řady Sloaneová odhalí Gibbsovi, že chce z NCIS odejít, aby mohla objevovat nové věci a hledá si dům v Kostarice. V dalším díle, True Believer, po záchraně unesených dívek v Afghánistánu se Sloaneová rozhodne zůstat, aby jim pomohla. Před odjezdem se při rozloučení s Gibbsem políbí.

Objevila se v dílech: