S16E19: Perennial

S16E19: Perennial

CZ 10.4.2019 11 820 000 43 minut


NCIS hledá aktivního střelce, který začal střílet v v námořní nemocnici, a který následně z místa činu utekl. V nemocnici se také objeví někdo z minulosti Sloaneové a je klíčovým svědkem k případu.

Základní info:

Režie: Tony Wharmby
Scénář: Gina Lucita Monreal
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Sean Murray (Tim McGee), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Maria Bello (Jack Sloaneová), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Diona Reasonover (Kasie Hinesová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Kate Hamilton (Faith Tolliverová), Brian McNamara (Noah Sykes), Sam Daly (policista Dale Moseby), Elayn J. Taylor (Odette Maloneová), Merrick McCartha (dr. Eugene Pierce), … 

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


 • janmatys
  janmatys 25.1.2020 | 16:40:14

  Bože, to zvětšení tý vysačky byla zase kravina – kdy nás američani přestanou oblbovat, že udělájí kvalitní billboard z obrázku 320×240px???

  Překlad: Faith bylo a je křestní jméno, tudíž „Faithová“ je Faith Tolliverová, když už. Jinak zpočtku při rozebírání ono zeleného papíru píšete všude ON a JEHO či podobně a přitom v originále je SHE a HER, no a samo další věc, jako „obrátíme každý kámen“, a ne „otočíme každou skálu“, pak se nespálil s pravidlem 10, ale spálil přímo pravidlo, protože papírek s ním hodil do krbu etc.

 • DeadlyEagle
  DeadlyEagle 13.4.2019 | 23:51:49

  Už je třeba to ukončit a všem poděkovat. Už to nemá ten správný drive…Ale bylo to fajnových 14–15 sérií. Tahle už je prostě navíc…


NCIS(Námořní vyšetřovací služba)

Když mají problémy lidé, je povolána CSI. Když má však problémy námořnictvo, je povolán tým NCIS!

USA | 2003 | Pauza
vysílání
22 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Sean Murray (Tim McGee), Joe Spano (Tobias Fornell), David McCallum (Ducky Mallard), Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Rocky Carroll (Leon Vance), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Muse Watson (Mike Franks), Cote de Pablo (Ziva Davidová), Margo Harshman (Delilah Fieldingová), Robert Wagner (Anthony DiNozzo senior), Wilmer Valderrama (Nick Torres), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Laura San Giacomo (Grace Confalone)