Coach

Coach

Damon Wayans Jr. Sezóny 5 2011 - 2018


Atletický zaměřený muž, který má problém mluvit se ženami. Jediný spolubydlící, u kterého není známo jeho pravé jméno. Po pilotní epizodě se s ním setkáváme až ve třetí sérii.

Coach je jedním ze spolubydlících, ke kterým se nastěhuje nová spolubydlící Jessica Day. Původně bydlel spolu s Nickem a Schmidtem v jednom bytě, ale všichni se nakonec rozhodli podat inzerát, aby měli levnější nájem.

Coach se doopravdy nejmenuje Coach, ale jeho pravé jméno neznáme. Říká se mu tak zřejmě proto, že je to bývalý atlet a hráč basketbalu, který se rozhodl vydat dráhou osobního trenéra (tedy coache). V pilotní epizodě jde vidět, že se nějakou dobu osobně věnoval Schmidtovi, který po tělesné stránce přešel na úplně jinou úroveň. Také je známo, že má Coach problémy správně mluvit se ženami.

Po pilotní epizodě se již s Coachem nesetkáváme a místo něj se do bytu nastěhuje Winston Bishop. Po celou první a druhou sérii neznáme důvod, proč se Coach odstěhoval. Vše se ale dozvídáme v třetí sérii, kam se Coach vrací, a dozvíme se, že to bylo kvůli ženě.

Foto: FOX