Jake Gyllenhaal bude na Apple TV+  bojovat za svou nevinnost

Jake Gyllenhaal bude na Apple TV+ bojovat za svou nevinnost

10.6.2024 20:24


Apple TV+ je už dlouho domovem těch nejzajímavějších a nejlépe provedených dramat a upoutávka na Presumed Innocent naznačuje, že další hit je na cestě.


Presumed Innocent se herec Jake Gyllenhaal představí jako Rusty Sabich, vrchní zástupce státního zástupce, který své každodenní boje přenáší do soudní síně. Trailer má temný podtón, který je cítit už od první vteřiny, kdy Rusty lamentuje nad svými zkušenostmi s láskou. Navenek to vypadá, že Rusty má vše, co si může přát – dobrou práci a milující rodinu, ale jak se upoutávka rozvíjí, je zřejmé, že Rusty touží po něčem víc. Sblíží se se svou spolupracovnicí Carolyn (Renate Reinsve) a dvojice se pustí do vášnivého románku. Když je Carolyn zavražděna, Rusty sice není hned hlavním podezřelým, ale je jen vteřinu od toho, aby se jím stal.

Foto: Apple TV+

Zbytek hereckého ansámblu doplňují Ruth Negga, Bill Camp, Peter Sarsgaard, O-T Fagbenle, Chase Infiniti, Elizabeth Marvel, Nana Mensah a Kingston Rumi Southwick. Stejně působivé jako obsazení dramatizovaného kriminálního seriálu je i tvůrčí tým, který se k němu váže. Za seriálem stojí držitel ceny Emmy David E. Kelley, který stojí za významnými seriály, jako jsou Big Little Lies, Boston Legal nebo Ally McBeal. Jako výkonný producent se na projektu podílí J. J. Abrams, který má za sebou nejen úspěchy v seriálech jako Lost nebo Alias.

Níže se můžete podívat na trailer k seriálu Presumed Innocent a 12. června se můžete těšit na premiéru dvou epizod, které budou následovat každý týden.

Thumbnail Play icon

Jít na Presumed Innocent | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře