Freeform objednává pilot spin-offu Prolhaných krásek

Freeform objednává pilot spin-offu Prolhaných krásek

26.9.2017 16:00


Viceprezidentka stanice Freeform včera oznámila, že byl objednán pilot k potenciálnímu spin-offu s názvem Pretty Little Liars: The Perfectionists. Co o chystaném seriálu víme a které z původních postav se v něm objeví?


Na úvod si přečtěte vyjádření Karey Burke, viceprezidentky stanice Freeform, programové a vývojové ředitelky:

Ve Freeformu jsme odhodláni posunovat hranice a stát se součastí života našich diváků. Seriál Pretty Little Liars byl kulturním fenoménem, takže není divu, že fanoušci chtěli víc. Nemůžeme se dočkat, až bude Marlene King pokračovat ve svém bohatém a revolučním vyprávění vedoucí k damám z Beacon Height, které mají stejně mnoho tajemství a lží jako ty z Rosewoodu.


(Z pětice lhářek se ve spin-offu objeví pouze jedna. Foto: Freeform)

Seriál Pretty Little Liars: The Perfectionists je vytvářen na základě populární knižní série The Perfectionists, kterou napsala Sara Shepard, autorka úspěšné knižní série Pretty Little Liars.

Ve městě Beacon Heights se zdá být všechno dokonalé, od jejich vrcholných vysokých škol až po jejich úspěšné obyvatele. Nic ale není, jak to vypadá. Potřeba dokonalosti vede k vůbec první vraždě. A za každou dokonalostí je tajemství, lež a potřeba mít alibi.

Kromě Marlene King, která napsala scénář k pilotnímu dílu, na seriálu pracuje Leslie Morgenstein (Pretty Little Liars, The Vampire Diaries) a Gina Girolamo (The 100, The Originals). Z původního seriálu si ve spin-offu zahrají Sasha Pieterse jako Alison DiLaurentis a Janel Parrish jako Mona Vanderwaal.

(Do Beacon Heights míří i ambiciózní Mona. Foto: Freeform)

Líbí se vám zapojení původních postav do nového příběhu? Měl by podle vás spin-off dostat zelenou, nebo by stanice měla nechat značku Pretty Little Liars pohřbenou?

Zdroj: The Hollywood Reporter


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!