Lhářky jsou opět v kurzu, HBO Max jim věnuje reboot

Lhářky jsou opět v kurzu, HBO Max jim věnuje reboot

25.9.2020 10:00


Seriál Pretty Little Liars byl ukončen teprve před třemi lety, nicméně podle představitelů HBO Max obsahuje takové téma, které by se mělo zpracovat minimálně ještě jednou.


Nedávno vzniklá streamovací služba HBO Max má na svém kontě již několik originálních projektů, mezi které se brzy zařadí i jeden další. Služba totiž objednala první řadu seriálu Pretty Little Liars: Original Sin, který vyloženě rebootuje původní seriál Pretty Little Liars. Nebude se odehrávat v Rosewoodu, nebudou v něm stejné herečky, ale bude se zpracovávat obdobný příběh.

Seriál se bude odehrávat Millwoodu, daleko od Rosewoodu, kde se zaměří na novou generaci lhářek, které budou trestány za hříchy svých rodičů, jež byly napáchány před 20 lety, a i za ty své. A nebude je trápit nikdo jiný než neznámý útočník vystupující pod písmenem „A“. Podle popisu seriálu půjde o temné i hororové drama, které se bude odehrávat ve stejném světě jako seriály Pretty Little Liars, Ravenswood a Pretty Little Liars: The Perfectionists.

(Lhářky hlásí návrat. Foto: Freeform)

Novinka, jejíž premiéra prozatím nebyla specifikována, se tedy sice zaměří na nové postavy, ale není vyloučeno, že se v ní neobjeví nějaké staré, které již známe. Seriálu se ujme duo Roberto Aguirre-Sacasa a Lindsay Calhoon Bring, které už spolupracovalo na seriálu Chilling Adventures of Sabrina.

Pokusí se streamovací služba napravit loňské fiasko Pretty Little Liars: The Perfectionists, které nebylo dobře přijato kritiky ani diváky, nebo se jedná jen o další marný pokus o oživení známé a populární značky? To zřejmě zjistíme již brzy. Níže můžete zhlédnout krátký teaser k této novince.

Thumbnail Play icon

Zdroj článku: EW


Jít na Pretty Little Liars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!