Emily

Emily

Marina Benedict Sezóny 1 2017 - 2017


Tajná agentka Poseidona, která kdysi pracovala pro NSA.

5. řada

Emily je tajnou agentkou Poseidona. Dříve pracovala pro NSA společně s Tricií, což byla její bývalá milenka, která stále o ní má zájem. Emily se ale nelíbil způsob práce NSA, a tak jí vyhledal Poseidon, tajný agent CIA, který dal jejímu životu smysl. Emily je Poseidonovi naprosto oddaná a stala se jeho agentkou. Nejčastěji pracuje se svým parťákem Van Goghem.

Když Lincoln Burrows a Sára přijdou na to, že Michael Scofield je stále naživu v jemenském vězení Ogygia, Emily a Van Gogh nejdříve jdou proti Lincolnovi, následně po Sáře, ke které se vloupají domů. Dokonce postřelí i jejího současného manžela Jacoba Nesse. Emily následně pár dní Sáru sleduje, dokonce napíchne i její telefon.

Když Sára podezírá, že Jacob by mohl být Poseidonem, ten jí poměrně přesvědčivě přesvědčí, že jím není. Jacob dokázal vystopovat Emily a Van Gogha, které zadržila policie. Oba tajní agenti Poseidona se ovšem dostanou ven na kauci a okamžitě se vrací do práce. Jelikož Michael utekl z jemenského vězení a zabil Abu Ramala, rozhodnou se Scofielda odstranit. V tomto okamžiku Emily využije svou bývalou milenku Tricii.