S04E13: How's It Going to Be

S04E13: How's It Going to Be

CZ 5.9.2022 42 minut


Liz zpochybňuje své schopnosti a zavolá si posily. Isobel ukazuje Maxovi vzpomínku, která jej zavede novým směrem a Michael dává slib Alexovi.

Základní info:

Režie: Lance Anderson
Scénář: Joel Anderson Thompson & Christopher Hollier

Hrají: Jeanine Mason (Liz Ortecho), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Lily Cowles (Isobel Evans), Michael Vlamis (Michael Guerin), Michael Trevino (Kyle Valenti), Tyler Blackburn (Alex Manes), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Quentin Plair (Dallas), Zoe Cipres (Bonnie), Andrew Lees (Clyde), Paloma Guzmán (Tezca), Rekha Sharma (Shivani Sen), David DeSantos (Eduardo Ramos), Kayla Ewell (Nora Truman), Nicholas Ballas (Walt Sanders), Shiri Appleby (Allie Meyers), Marcel Nahapetian (malý Max),…

Název epizody odvozen od: Third Eye Blind – How's It Going To Be


Hudba z epizody:

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Lennis
  Lennis 17.6.2023 | 22:53:27

  Ačkoliv na původní seriál to ani náhodou nemá a je zde až moc menšin, nebylo to úplně špatné. Původní verze pro náctileté převedli do verze pro dospělé se vším všudy. Shlédnuto za prodloužený víkend, ale asi se k dílům již vracet nebudu. Spoustu postav zkazili, ale třeba Max E. je zde tedy lepší. Naproti tomu Liz O. – katastrofa, jediná kladná věc u ní byla její národnost, když dělá ztřeštěnosti a nelogičnosti náctiletá, dá se to pochopit, ale vědkyně se třemi tituly?

  Hodnotit však budu tento seriál bez porovnávání s originálem, takže dávám…

 • captain
  captain 26.11.2022 | 14:28:36

  Totální propadák, katastrofa, nedůstojné původního, celkem zdařilého a legendárního Roswellu. Něco vykrást a takhle s tím naložit?! Fakt nemám slušných slov. Ale tenhle přiblblý večerníček si už fakt nepustím. Ps. A přivést do téhle slátaniny navíc Shiri?! Úplná nechutná podpásovka!


Roswell, New Mexico(Roswell: Nové Mexiko)

Hlavní hrdinka se vrací do svého rodného města Roswell v Novém Mexiku, kde se dozvídá šokující pravdu o své lásce z dětství – jedná se totiž o mimozemšťana, který se celou dobu ukrýval. Hlavní hrdinové proto začnou pátrat po jeho původu, zatímco dojde k události, která ohrozí jejich existenci.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Romantický, Sci-fi
hrají
Jeanine Mason (Liz Ortecho), Amber Midthunder (Rosa Ortecho), Heather Hemmens (Maria DeLuca), Tyler Blackburn (Alex Manes), Michael Trevino (Kyle Valenti), Michael Vlamis (Michael Guerin), Lily Cowles (Isobel Evans-Bracken), Nathan Dean Parsons (Max Evans), Carlos Compean (Arturo Ortecho), Dylan McTee (Wyatt Long), Rosa Arredondo (Michelle Valenti), Riley Voelkel (Jenna Cameron), Kayla Ewell (Nora Truman), Kiowa Gordon (Flint Manes), Trevor St. John (Jesse Manes)