S01E09: Blindspots

S01E09: Blindspots

CZ 5.1.2018 6 206 000 42 minut


Když je na Hondu podána stížnost za nevhodné chování, je vyřazen mimo službu a týmu se místo něho ujme Deacon. Ten musí najít skupinu, která vykradla prodejnu s marihuanou. Také si Tan všimne podobnosti mezi těmito zloději a případem z dob, kdy byl u hollywoodské LAPD; a tak se obrátí na svého informátora, se kterým má komplikovanou historii.

Základní info:

Režie: Billy Gierhart
Scénář: Michael Gemballa
Hrají: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Stephanie Sigman (Jessica Cortezová), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Peter Onorati (Jeff Mumford), David Lim (Victor Tan), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Lou Ferrigno Jr. (Rocker), Brooke Nevin (Ally), David Gautreaux (právník PBA Younce), Stephen Friedrich (Landry), …

Foto: CBS
  • Elivita
    Elivita 14.3.2018 | 19:32:03

    Seriál mi přirostl k srdci. Sice je 40 min málo, chtělo by to na některé věci víc času, no ale třeba se tvůrci polepší. Ještě jednou děkuju klukům za title, kt. dělají na SeralZone. Kluci, díky moc :-).

  • KevSpa
    KevSpa 5.1.2018 | 10:46:33

    Tentokrát trochu slabší. A Deacona jako velitele týmu jsme si zas tak moc neužili.


S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
8 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Obba Babatundé (Daniel Harrelson st.), Bre Blair (Annie Kayová), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), David Rees Snell (John Burrows), David Lim (Victor Tan), Kenny Johnson (Dominique Luca), Alex Russell (Jim Street), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), Cathy Cahlin Ryan (Wendy Hughesová), Angelica Scarlet Johnson (Kelly Stewartová), Lina Esco (Chris Alonsová), Michael Beach (Leroy Henderson), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová)