S04E17: Whistleblower

S04E17: Whistleblower

0 20.5.2021 3 130 000 43 minut


Tým spěchá zachránit oběti zločinecké skupiny obchodující s bílým masem, která si vzala na paškál ženy zbavené práv. A Hondo se ocitne na druhé straně názorů než Leroy a Darryl, kam by měla směřovat budoucnost jejich podnikání; a Street zajde za Chris ji požádat, aby se setkala s jeho matkou v nemocnici.

Základní informace:

Režie: Cherie Dvorak
Scénář: Ryan Keleher
Herci: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Deshae Frost (Darryl Henderson), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), David Marciano (det. Billings), Daniela Leon (Shannon), Bill Dawes (Gabriel) s Michael Beach (Leroy Henderson) a Amy Farrington (Piper Lynchová), … 

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


  • flok45
    flok45 21.5.2021 | 18:46:50

    Opět takový pohodový díl. Je mi líto Deacona, že si to odnáší za to s tím Durhamem, ale snad se to vyřeší. Už mě docela nudí to okolo Hondy a Leroye snad už se to takhle uzavřelo.


S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
5 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), David Lim (Victor Tan), Kenny Johnson (Dominique Luca), Lina Esco (Chris Alonsová), Alex Russell (Jim Street), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), David Rees Snell (Burrows), Deshae Frost (Darryl Henderson), Cathy Cahlin Ryan (Wendy Hughesová), Obba Babatundé (Daniel Harrelson st.), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Bre Blair (Annie Kayová), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), Gabrielle Dennis (Brianna Harrelsonová)