S04E17: Whistleblower

S04E17: Whistleblower

CZ 20.5.2021 3 130 000 43 minut


Tým spěchá zachránit oběti zločinecké skupiny obchodující s bílým masem, která si vzala na paškál ženy zbavené práv. A Hondo se ocitne na druhé straně názorů než Leroy a Darryl, kam by měla směřovat budoucnost jejich podnikání; a Street zajde za Chris ji požádat, aby se setkala s jeho matkou v nemocnici.

Základní informace:

Režie: Cherie Dvorak
Scénář: Ryan Keleher
Herci: Shemar Moore (Daniel ‚Hondo‘ Harrelson), Alex Russell (Jim Street), Lina Esco (Chris Alonsová), Kenny Johnson (Dominique Luca), David Lim (Victor Tan), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), Jay Harrington (David ‚Deacon‘ Kay), Deshae Frost (Darryl Henderson), Sherilyn Fenn (Karen Streetová), David Marciano (det. Billings), Daniela Leon (Shannon), Bill Dawes (Gabriel) s Michael Beach (Leroy Henderson) a Amy Farrington (Piper Lynchová), … 

Foto: CBS


Thumbnail Play icon


  • flok45
    flok45 21.5.2021 | 18:46:50

    Opět takový pohodový díl. Je mi líto Deacona, že si to odnáší za to s tím Durhamem, ale snad se to vyřeší. Už mě docela nudí to okolo Hondy a Leroye snad už se to takhle uzavřelo.


S.W.A.T.

Afroamerický velitel jednotky S.W.A.T. stojí na pomezí, protože váhá mezi loajalitou k ulicím, na kterých vyrůstal, a ke svým kolegům. Jeho úkolem je vytvořit speciální jednotku, díky které nastolí v ulicích Los Angeles spravedlnost.

USA | 2017 | Poslední sezóna
vysílání
7 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Shemar Moore (Daniel 'Hondo' Harrelson), Lou Ferrigno Jr. (Donovan Rocker), Patrick St. Esprit (Robert Hicks), David Lim (Victor Tan), Jay Harrington (David 'Deacon' Kay), Cathy Cahlin Ryan (Wendy Hughesová), Kenny Johnson (Dominique Luca), Alex Russell (Jim Street), David Rees Snell (John Burrows), Obba Babatundé (Daniel Harrelson st.), Bre Blair (Annie Kayová), Lina Esco (Chris Alonsová), Karissa Lee Staples (Bonnie Lonsdaleová), Rochelle Aytes (Nichelle Carmichaelová), Debbie Allen (Charice Harrelsonová)