Scorpion

Scorpion


Scorpion je nepředvídatelný seriál plný humoru a adrenalinu. Seriál sleduje příběh mladého a výstředního génia Waltera O'Briena a jeho tým, který se skládá z inteligentních zatracenců. Všichni jsou naverbováni Vnitřní bezpečností, aby řešili krize národa a pomohli zabránit hrozbám, které s sebou přináší moderní doba.

Tým Scorpion se skládá z Tobyho Curtise, odborníka na chování lidí, který dokáže přečíst kohokoli, dále z Happy Quinn, mechanické umělkyně a Sylvestera Dodda, statistického guru. Všichni, včetně federálního agenta Cabea Galloeho, který sdílí otřesnou minulost s O'Brienem, žasnou nad tím, jak tým řeší nelehké úkoly. Ačkoli tým v laboratoři vtipkuje a všichni jsou plní humoru, ve vnějším světě jsou zmateni a musí se spoléhat na Paige Dineenovou, která má nadaného syna.

Skutečný Walter O'Brien byl zázračně dítě a se svým velmi vysokým IQ je čtvrtým nejchytřejším člověkem na světě. Ve třinácti letech začal mladý Ir programovat a opravovat počítače pro místní banky. Ve stejném věku založil vlastní servisní společnost a začal najímat své přátele, aby mu pomáhali. Ve škole pracoval s nadanými dětmi. Skutečný O'Brien bude pomáhat jako výkonný producent.

Seriál Scorpion měl premiéru 22. září 2014 na stanici CBS. Výkonným producentem celého seriálu je Nick Santora.

(Geniální tým Scorpion. Foto: CBS)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Scorpion

Thumbnail Play icon


loading…