Apple nabízí pár prvních záběrů z druhé série Sila a dalších seriálů a filmů

Apple nabízí pár prvních záběrů z druhé série Sila a dalších seriálů a filmů

11.6.2024 12:17


Apple TV+ vydal speciální upoutávku k filmům a seriálům, na které se fanoušci mohou těšit ještě do konce roku 2024 či na začátku roku dalšího. Mezi nimi nechybí ani úspěšné sci-fi Silo, které se vrátí se svou druhou sérií.


Ve speciální upoutávce služby Apple TV+ můžete vidět první záběry z nadcházejících seriálů, jimiž jsou Silo, Severance, Pachinko, Slow Horses, Presumed Innocent, Lady in the Lake, Bad Monkey a Shrinking. Upoutávka také obsahuje záběry z nedávno vypuštěné novinky Dark Matter. Kromě toho upoutávka láká i na několik filmových premiér, které zahrnují červencový film Fly Me to the Moon se Scarlett Johansson a Channingem Tatumem, srpnový The Instigators s Mattem Damonem a Caseym Affleckem a zářijový Wolfs, v němž si po svém boku opět zahrají herci George Clooney a Brad Pitt.

Co se týče přímo druhé série Silo, záběry z ní můžete vidět v časech 0:10 – 0:12, 0:38 – 0:44 a jeden kratičký záběr je ještě v čase 1:27. Všechny tyto záběry můžete také vidět níže na prvních fotkách, které Apple k druhé sérii Sila vydal.

Foto: Apple

Na které z těchto projektů se těšíte?

Thumbnail Play icon

Jít na Silo | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!