Apple nás v květnu zavede do Sila

Apple nás v květnu zavede do Sila

7.3.2023 12:25


Na začátku května můžeme vyhlížet seriálové zpracování knižní série Silo, které původně neslo název po první knize Wool, ale nakonec se přešlo k názvu celé série. Zároveň byla vydána první upoutávka k tomuto sci-fi projektu.


Plány na zpracování knižní série Silo se vedly už spoustu let a původně byl projekt v roce 2012 vyvíjen jako film. Nakonec ale z příprav sešlo a znovu začaly v roce 2018, když se o sérii začala zajímat služba AMC. V roce 2021 ale projekt převzal Apple TV+ a se Silem, které původně neslo název po první knize Wool, se začalo naplno postupovat a jeho hlavní tváří se stala herečka Rebecca Ferguson, která se představí jako inženýrka Juliette. Později byli do dalších hlavních rolí obsazeni herci jako Tim Robbins (Bernard), David Oyelowo (Holston), Rashida Jones (Allison), Common (Sims), Harriet Walter (Martha Walker), Avi Nash (Lukas Kyle) či Chinaza Uche (Paul Billings).

A nyní už víme, kdy seriál spatříme na obrazovkách. Apple stanovil premiéru na 5. května. V tento den se dočkáme rovnou prvních dvou epizod a následných osm se bude vysílat v týdenním intervalu až do 30. června. Níže se můžete podívat na první upoutávku, abyste si dokázali seriál lépe představit.

Zdroj: Apple

Thumbnail Play icon

Jít na Silo | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!