Paní Rybová

Paní Rybová

Mary Jo Catlett Sezóny 11 1999 - 2018


Učitelka ve škole řízení, kde se SpongeBob učí řídit loď.

Paní Rybová je učitelka, která učí SpongeBoba ve škole řízení. SpongeBob je jediným žákem, kterému se doposud nepodařilo získat řidičský průkaz, a tak je paní Rybová odsouzena k tomu, aby jej pořád vyučovala a absolvovala s ním cvičné i závěrečné jízdy. Takové jízdy však většinou skončí tím, že se SpongeBobovi povede přejet pár spoluobčanů nebo zničit nějaké budovy.

Pro paní Rubovou je SpongeBob jako trn v patě. Jeho lehkomyslná jízda a neschopnost se zlepšit ji neustále pronásledují. Častokrát také skončila kvůli jeho jízdě v nemocnici nebo dokonce ve vězení. Stejně jako Sépiák tedy nedokáže ani paní Rybová SpongeBoba moc snášet, ale na rozdíl od Sépiáka je na SpongeBoba hodnější, a to nejspíš proto, že je jeho učitelka.

Tato ryba je docela paranoidní a je známo, že byla v minulosti psychicky labilní. Mívala manžela, ze kterého je nyní lampa na čtení a zdá se, že se do Zátiší Bikin přestěhovala proto, aby začala nový život.

Když se poprvé se SpongeBobem setkala, tak byla vůči němu velmi optimistická, ale v průběhu času si k němu vypěstovala negativní až nenávistný vztah. To může být způsobeno též tím, že se tento její žák stal i více otravným a problémovým.

Foto: Nickelodeon
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!