Stanice Skyshowtime uvede poslední řadu Discovery, můžeme se těšit ale i na řady předchozí

Stanice Skyshowtime uvede poslední řadu Discovery, můžeme se těšit ale i na řady předchozí

18.3.2024 15:00


Premiéra páté řady seriálu Star Trek: Discovery se již nevyhnutelně blíží. Tak kde si seriál pustit a jak nejlépe se na celou sérii připravit? Streamovací stanice Skyshowtime postupně v průběhu března uvede veškeré předchozí řady a již v dubnu se můžeme těšit na tu poslední.


Streamovací stanice Skyshowtime působí na území České Republiky od února 2023. Aktuální měsíční předplatné činí 179 Kč a nově se na této stanici můžete těšit i na seriál Star Trek: Discovery. První až třetí řada Discovery je na stanici k mání již od 8. března 2024, čtvrtá dorazy cobydup, konkrétně 22. března.

A tím to samozřejmě nekončí. Premiérová pátá řada Discovery bude na Skyshowtime uvedena od 5. dubna 2024, tzn. stejně jako v Americe. Každý týden se tak můžeme těšit na novou epizodu. Čeští diváci si tak budou moci seriál vychutnat hned s českými titulky. My jsme se stanicí ve spojení a máme již exkluzivní přístup ke všem epizodám páté řady. V dohledné době vám tak nabídneme první poznatky z poslední sezóny Discovery. A aby to bylo fér, spoilerům se pochopitelně budeme vyhýbat.

(

Zatím vám ještě nabízíme oficiální synopsi:

Pátá a poslední řada Star Trek: Discovery vyšle kapitánku Burnham a posádku lodi U.S.S. Discovery na úchvatné dobrodružství přes celou galaxii za pradávnou silou, jejíž existence byla po staletí zamlčována. Na lov se ale také vydávají další…nebezpeční nepřátelé, kteří chtějí odměnu ukořistit pro sebe a nezastaví se před ničím.

Zdroj: SkyShowtime.com


Jít na Star Trek: Discovery | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!