Ezra Bridger zřejmě našel svého představitele, bude jím Aladdin

Ezra Bridger zřejmě našel svého představitele, bude jím Aladdin

20.2.2021 13:00


Již několik měsíců se spekuluje, že se brzy dočkáme Ezry Bridgera v hrané podobě. Příběh mladého Jedie by měl pokračovat v připravovaném seriálu Ahsoka. Nyní tu máme zvěsti, nicméně z velice spolehlivého zdroje, že nového Ezru si zahraje herec Mena Massoud.


V posledních měsících byl s rolí Ezry Bridgera spojován herec Rahul Kohli. Nicméně to jen kvůli zpětnému sledování seriálu Rebels a následném provokování na sociálních sítích. Fanoušci se hercových příspěvků chytli a hned začali spekulovat, že si mladého Ezru zahraje. Nakonec herec tuto informaci o pár týdnů sám vyvrátil.

Nyní máme trochu přesnější a šťavnatější informace. Server Kessel Run Transmissions přišel se zprávou, že si Ezru zahraje herec Mena Massoud. Toho si asi nejvíce můžete pamatovat jako Aladdina ze stejnojmenném filmu z roku 2019. Server patří k poměrně renomovaným zdrojům, takže lze celé zprávě přikládat určitou váhu. Oficiální potvrzení od Disneyho či Lucasfilmu ale nemáme.

(Novým Ezrou by měl být Mena Massoud, nikoliv Rahul Kohli. Foto: Disney)

V minulosti i právě Kessel Run Transmissions přišel jako první s informací, že si ve druhé řadě Mandaloriana zahraje Katee Sackhoff či Rosario Dawson. A nakonec se obě zprávy potvrdily. Je dost možné, že Mena Massoud je novým Ezrou Bridgerem. Co se týče vzhledu, tak by se na mladého Bridgera hodil, pokud pomineme naprosto modré oči postavy.

A kde bychom Ezru Bridgera měli vidět? Největší šanci máme stále v seriálu Ahsoka, nicméně není vyloučené, že se ukáže i v Mandalori­anovi či v Rangers of the New Republic. Tyto tři seriály budou velice úzce propojené a postavy budou přebíhat z jedné show do druhé. Také nesmíme zapomínat na připravovaný seriál The Book of Boba Fett. I tam by se mohl Bridger objevit.

Kdyby to nakonec klaplo, budete s obsazením spokojení?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře