Jason Isaacs: Vrátil bych se, mám ten nejlepší světelný meč ve Star Wars a nejlepší hůlku v Harrym Potterovi

Jason Isaacs: Vrátil bych se, mám ten nejlepší světelný meč ve Star Wars a nejlepší hůlku v Harrym Potterovi

27.1.2021 17:55


Jason Isaacs je zvučným jménem, které můžeme znát hned z několika velkých sérií. Ať už je to Star Trek, Star Wars či Harry Potter, ve všech těchto projektech měl Isaacs nějakou úlohu. A dokonce by se i rád vrátil, kdyby mu to čas a dobrý scénář umožnily. Jste pro?


Jason Isaacs je velice pokorný herec, který je na Star Wars dotazován stále častěji. V poslední době o něco více, když poměrně nedávno skončila druhá řada Mandaloriana. Tam totiž Jon Favreau a Dave Filoni přistoupili k nečekanému kroku – do hraného seriálu obsadili herce, který daboval stejnou postavu v animovaném projektu. A nyní by se něco podobného mohlo stát i v případě Isaacse.

Ten nadaboval Inkvizitora v první řadě Rebels. Postava sice zemřela, ale Inkvizitora si fanoušci oblíbili především díky jeho oboustrannému světelnému meči, který se přiblížil k tomu, co měl kdysi Maul. Pár vychytávek měl přesto navíc. Inkvizitor dokázal s mečem automaticky a bez námahy točit, takže jeho útoky byly ještě smrtelnější.

(Lucius Malfoy měl jednu z nejstylovějších hůlek v Harrym Potterovi. Foto: Warner Brothers)

Tento Pau'anský Inkvizitor zemřel ve finále první řady. Kdyby ale Isaacs dostal šanci, vrátil by se? Herec by byl pro, kdyby scénář stál za to. Rozhodně by nechtěl, aby si fanoušci u jeho postavy pouze odškrtli, že se další animovaná postava objevila v hraném projektu. Příběh je u Isaacse na prvním místě. A pak by samozřejmě záleželo na tom, kolik času by musel strávit v maskérně.

Pau'any jsme prvně viděli v Epizodě III na Utapau. Rozhodně doporučujeme zhlédnout dokumenty ke třetímu dílu, tam zjistíte, že vytvoření takové masky Pau'anů nebyla vůbec žádná legrace. Nyní zpět k Isaacsovi. Ten je velice rád za Katee Sackhoff, která naprosto plynule a přirozeně vplula do role Bo-Katan Kryze. Fanoušci akceptují její animovanou verzi a vstřebali a chválili i tu hranou. Takto by to mělo vypadat.

(Tento meč stál za to. Foto: Disney)

Isaacs dále řekl, že ve Star Treku, Star Wars či Harrym Potterovi ztvárnil falešného kapitána z alternativního vesmíru, ve Star Wars sice zavítal pouze do animovaného seriálu, ale přinesl nám jedny z nejpovedenějších světelných mečů, které jsme v sáze viděli. A v Harrym Potterovi se vtělil do Luciuse Malfoye s velmi stylovou hůlkou.

Isaacsovi by tak bylo co závidět. Zatímco jeho šance na návrat je nyní velice, ale velice malinká, ostatní postavy z Rebels jsou na tom o poznání lépe. Stále více se spekuluje, že Sabine Wren uvidíme v seriálu o Ahsoce. Herečka Rosario Dawson dokonce likovala na sociálních sítích příspěvky, kde fanoušci vyjadřovali svůj zájem, aby Sabine v seriálu byla.

Chtěli byste, aby se Isaacs jako jeden z hlavních Inkvizitorů do Star Wars vrátil?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Star Wars: Rebels | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!