Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress

Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress

9.5.2024 16:57


Lákaly na ni trailery a jednalo se o největší bombu třetí řady. Alespoň z ukázek. Bývalá učednice Hraběte Dooku se ale objevila pouze v jedné epizodě a její úloha byla v podstatě zaměnitelná. Proč se v seriálu teda objevila a jaký to mělo konkrétní důvod?


S tímto článkem jsme radši ještě nějakou dobu počkali, neboť jsme doufali, že nám něco více odhalí slavnostní den 4. května. Jenže nějakých převelikých novinek ze světa Star Wars jsme se nedočkali, tak můžeme s naší myšlenkou hezky do světa. Asajj Ventress vzbudila asi největší rozruch, když studio Disney představilo trailer ke třetí řadě Vadné Várky.

Reklama pěkná, to se musí nechat. Ventress se ale objevila pouze v jedné epizodě a hlavním postavám předala informaci, co jsou to ty záhadné M-částice. A to byl jediný její účel. Chvíli to vypadalo, že Omegu podrobí nějakému většímu výcviku, ale vzhledem k epilogu seriálu to nevypadá, že by Omega prošla nějakým jedijským tréninkem.

(Jediný logický důvod, proč se v seriálu objevila Asajj Ventress. Foto: Disney+)

Máme tu tedy logickou otázku – proč bylo nutné Asajj Ventress oživit a zakomponovat do seriálu, když jsme se klidně mohli bez ní obejít? Odpověď bude jednoduchá. Po konci Vadné Várky očekáváme oznámení nového animovaného seriálu. A jelikož každý nový seriál je de facto spin-offem toho původního, zjevení Ventress dává v tomto ohledu smysl.

Asajj Ventress by tak mohla dostat svůj vlastní animovaný seriál na Disney+. Jiná postava si o to zase tolik neřekla. Jasně, máme tu vedlejší příběhy s Codym či Rexem, ale opravdu dostaneme další seriál o klonovém vojákovi? To zřejmě ne. Asajj Ventress je tak nejžhavějším kandidátem a kredity vsázíme na ni. Postava není Jedi a ani Sith, tudíž bychom sledovali cestu grey Jedie, o kterého si fanoušci tak dlouho říkají. Navíc Dave Filoni rád dokončuje příběhy svých postav, tudíž i v tomto ohledu by to dávalo smysl.

Co říkáte, dali byste si seriál s Asajj Ventress?


Jít na Star Wars: The Bad Batch | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!