Star Wars: The Bad Batch

Star Wars: The Bad Batch


Po svém debutu v seriálu Star Wars: The Clone Wars, se Špatná Várka ocitá v jiné době, kdy se Republika mění v Galaktické Impérium. Seriál nám tak ukazuje události těsně po filmu Pomsta Sithů, ve kterém k přerodu došlo. Seriál nám ukáže, co se po klonových válkách stalo s klonovou armádou i jak se začaly rodit první povstalecké buňky.

Oddíl 99 složený z Lovčího, Trhače, Techa, Mířiče a nového člena Echa se brzy navíc setkává s podivuhodnou dívkou jménem Omega, která se s nimi vydává na cestu. Loajalita jednoho člena týmu navíc začíná být pochybná a Špatná Várka se tak s tím musí vypořádat.

Thumbnail Play icon

Na seriálu pracoval veterán Brad Rau, který se zaučil na jiných animovaných projektech pod taktovkou Davea Filoniho, jenž na seriál taktéž dohlíží. V roli klonových vojáků se opět objevuje populární Dee Bradley Baker, který dokáže vdechnout duši a různorodost i hrdinům se stejnou tváří a genetickou předlohou. Z dalších populárních postav se vrací také císař Palpatine, admirál Tarkin, odstřelovačka Fennec Shand nebo Saw Gerrera, povstalecký extrémista.