Nové fotky z Epizody IX nás přivádí na divoký západ

Nové fotky z Epizody IX nás přivádí na divoký západ

24.8.2018 15:55


Devátá epizoda se pomalu natáčí a my máme možnost zhlédnout první fotografie zobrazující hrdiny v akci. Poe, Finn a Chewie si tentokrát na prérii zahrají na kovboje, když se budou prohánět na nových vesmírných koních. Na fotkách si můžete všimnout také Naomi Ackie, jejíž role je zatím neznámá.


Jednou z nejméně oblíbených pasáží v Posledním z Jediů byla záchrana Fathierů na planetě Canto Bight, které zlí a bohatí kapitalisté zotročili pro svou zábavu. Zde se ničeho podobného asi nedočkáme, ale i tak nám tvůrci naservírovali nové jezdecké zvíře, na kterém se projedou minimálně Poe, Finn a Chewbacca. Těžko říct, proč nepoužívají k cestování speedery, ale to nám snad film osvětlí. Nejzajímavější na fotkách je jistě první pohled na Naomi Ackie, která by si teoreticky mohla zahrát Landovu dceru, když už se tam vesmírný štramák objeví.

Na fotkách si mimo jiné můžete všimnout jakýchsi černých domorodců, takže buď nás čeká crossover s Black Pantherem nebo se podíváme na jeden ze zapadlejších světů. Kvůli vysoké žluté trávě by někteří mohli říct, že se podíváme na slavný seriálový Lothal. Pochybujeme ale, že by tvůrci na plátno přivedli animovaný svět, i když říkali, že poslední díl propojí všechny trilogie. Animáky do toho určitě nepočítali.


V galerii si mimo jiné můžete prohlédnout fotky Falconu v džungli, u které opět padají slavná jména jako Yavin 4, Kashyyyk nebo Endor.

Co říkáte na nové fotografie z Epizody IX? Koho si podle vás Naomi zahraje?


Jít na Star Wars | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!