Weazel

Weazel

Warwick Davis Sezóny 2 1999 - 2018


Weazel původně začínal jako pouhý kapsář a zloděj, ale nakonec se vypracoval až na vesmírného piráta, který pracoval s Enfys Nest, v jejímž týmu byl velmi respektován.

Práce pro Hutty

Třicet dva let před bitvou o Yavin žil Weazel v Mos Espa na písečné planetě Tatooine, kde pracoval jako zloděj pro klany Huttů. S Weazelem se poprvé setkáváme, když sedí vedle Watta na tribuně během výročního závodu kluzáků Boonta Eve Classic. Weazel jako většina přihlížejících fandil Sebulbovi, který však nakonec skončil druhý.

Ze zloděje pirátem

O přibližně dvacet let později se z Republiky stalo Impérium a Weazel se připojil ke Cloud-Riderům, které vedla Enfys Nest. Tihle piráti byli jednou z prvních povstaleckých buněk, kteří se navíc dostali do nešváru s Tobiasem Beckettem a jeho posádkou. Weazel se nakonec vypracoval až na nejdůvěryhodnějšího Enfysina společníka a doprovázel ji na téměř každé misi. Deset let před Yavinem se s týmem vypravil na Vandor-1, kde plánovali ukrást Beckettem vytipovanou zásilku coaxia. Obě skupiny nakonec přišly zkrátka, ale následně na sebe znovu narazily na Savareenu, kde se utkali s Rudým úsvitem a coaxium nakonec získali.