Emily Phan

Emily Phan

Leeah Wong Sezóny 3 2021 - 2023


Žena hledající práci.

Ze Smallvillu se v průběhu času stalo místo s velkou nezaměstnaností. Nové pracovní pozice místním lidem nabídl až podnikatel Morgan Edge, přičemž ten nabídl jednu z předních pozic nového programu Laně Lang Cushing. Ta dostala za úkol najít dostatek lidí, kteří se budou podílet na něčem, co jim doslova změní život.

Když Emily Phan, obyvatelka Smallvillu, zjistila, že její kamarádka Lana dostala tuto práci a že právě hledá nové zaměstnance, ihned se jí nabídla. Udělala tak z toho důvodu, že se její rodině v poslední době nedařilo po finanční stránce. Lana nejdříve váhala, nechtěla jí dávat práci, o které neví zhola nic, a tak jí řekla, že jsou všechny pozice už zabrané. Morgan Edge ale zaslechl jejich rozhovor, a tak Emily zavolal a nabídl ji onu pozici.

Emily byla nadšená, že ji přijali, a tak koupila Laně dárek, aniž by netušila, že ona jí onu práci nezařídila. Následně se Emily stala součástí experimentu, během kterého jí Morgan Edge věnoval nadlidské schopnosti. Tím doslova změnil její život, protože její tělo ovládla Kryptoňanka.

Foto: CW