Lucy Lane

Lucy Lane

Jenna Dewan Sezóny 2 2022 - 2023


Loisina mladší sestra, která se přidala ke kultu.

Lucy měla vždycky těžký život, protože už v mládí ji opustila její matka, kvůli čemuž ji musela vychovávat především její starší sestra Lois. Obě si nikdy moc nerozuměly, Lucy navíc vinila Lois za to, že je matka opustila. Navíc to Lucy neměla lehké ani v kariéře, protože se vždy nacházela ve stínu své starší sestry, která se stala úspěšnou reportérkou.

Lucy později narazila na Ally Allston, která sice vyznávala podivnou víru, ale Lucy se líbila, a tak se přidala mezi její následovnice. Lois se to nelíbilo, a to obzvláště kvůli tomu, že nedávno zemřel jeden z jejích stoupenců. Lucy však trvala na tom, že musí být na Allyině straně a setkat se svým „druhým já“, a tak spolkla prášky a málem se utopila ve vaně.

Lois ji na poslední chvíli zachránila a vystavila Allyin kult veřejnost. Lucy však i nadále zůstala členkou tohoto kultu a postupem času pomáhala Ally se opět postavit na nohy. Jakmile se její kult ocitl v Supermanově hledáčku, Lois začala opět prosit Lucy, ať z kultu odejde. Jednu chvíli to vypadá na to, že ji poslechne, ale ve skutečnosti celou dobu patří mezi Allyiny nejvěrnější stoupenkyně.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!