Ally Allston

Ally Allston

Rya Kihlstedt Sezóny 1 2022 - 2022


Vůdkyně kultu, která chce spojit dva světy.

Ally Allston je zakladatelkou a vůdkyní kultu, který vyznává víru v to, že se svět, ve kterém se nachází, musí spojit se svým převráceným protějškem. Ally na tuto víru přešla ve chvíli, kdy si díky rodinnému přívěsku uvědomila, že existuje převrácený svět, kde žijí jejich temnější já. Ally usiluje o nadvládu nad oběma světy, přičemž ví, že toho dosáhne ve chvíli, kdy spojí své tělo s tím z převráceného svě­ta.

Ally kolem sebe začne shlukovat své následovníky, mezi které patří i Lucy Lane, sestra známější Lois Lane. Když jeden její následovník zemřel, Lois dostala strach, že stejný osud potká i její sestru, a tak o kultu napsala článek, kvůli kterému byla všechna Allyina snaha zmařena.

Samotný kult však přežil. Ally ho dokázala udržet při životě, ale už o něm nemluvila tak otevřeně jako dříve. Se svými následovníky se začala setkávat na tajných místech a její popularita začala opět stoupat. Jejím cílem však nebylo jen získání dostatečného množství následovníků, ale i otevření portálu do převráceného světa, ve kterém by se mohla spojit se svým převráceným já. V tu chvíli se do celé situace zaplete i Superman.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!