Zeta-Rho

Zeta-Rho

A.C. Peterson Sezóny 1 2021 - 2021


Přísný otec Tal-Rhoa.

Zeta-Rho je hrdý a přísný obyvatel Kryptonu, který podobně jako většina Kryptoňanů podlehl výbuchu jeho planety. Jeho manželkou byla Lara Lor-Van, se kterou zplodil syna Tal-Rhoa. Lara ho později opustila a vzala si za muže Jor-Ela, se kterým měla syna Kal-Ela. Oba její synové se nakonec dostali na planetu Zemi, což znamená, že přežili zánik Kryptonu.

Zeta-Rho byl velmi ambiciózní muž, který chtěl dobývat světy a zakládat nové kolonie plné jeho lidí. Toho chtěl docílit pomocí přístroje, který vynalezla jeho manželka. Tento přístroj dokáže přeměnit obyvatele jiné planety v Kryptoňany, a to i s jejich případnými nadlidskými schopnostmi.

Avšak podobně jako Jor-El, i Zeta-Rho vytvořil svou umělou inteligenci, díky které zaučoval svého syna na Zemi a vštěpoval mu svou vizi. Jeho syn ho chtěl potěšit, a tak pokračoval ve výcviku, přičemž sám později rozhodl o tom, že nastal čas na vykonání jeho plánu. Jeho cílem však nebylo pouhé vytvoření populace Kryptoňanů, ale zároveň zařídit i otcův návrat.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!