S35E09: Fear of the Unknown

S35E09: Fear of the Unknown

CZ 22.11.2017 7 420 000 43 minut


Dvacátý druhý až dvacátý čtvrtý den soutěže. Původní Healers si uvědomují, že se ostatní zaměřili na ně. Na soutěžící čeká možnost vyhrát plavbu na jachtě. Jeden hráč se stane druhým členem poroty.

Alianci Healers je jasné, že zbytek soutěžících stojí pevně při sobě. Proto se Mike snaží, aby se nezaměřili na něj. Lauren je spokojená, že se jí podařilo na kmenové radě získat výhodu. Devon se začíná obávat toho, co se stane, až budou všichni Healers pryč, ale Ryan mu říká, že se nemá čeho bát, protože má symbol imunity.

Modrý tým se skládá z Bena, Devona, Ashley, Ryana a Lauren. Červený tým tvoří Cole, Chrissy, JP, Mike a Joe. Od začátku hry je ve vedení červený tým. Joe a Ben střílejí míče do košů a je to Joe, kdo to zvládne dřív.

Joe, Chrissy, Cole, JP a Mike si užívají plavbu na jachtě. Joe si myslí, že je někde ukrytý nápověda k symbolu imunity a nemá problém s tím, že ho během jeho hledání všichni pozorují. Mezitím v táboře Ryan prozradí Benovi, že má symbol imunity, aby si tím získal jeho důvěru.

Další den se Joe stále snaží najít imunitu zakopanou pod vlajkou v táboře. Avšak rozhodl se pro novou taktiku, a to takovou, že bude v táboře všechny štvát, aby si ho tam nechali, protože budou mít šanci ho vyhodit kdykoliv. Proto začal urážet Ashley a Chrissy, kterým jeho žvanění bylo nepříjemné. Ashley chce, aby jejich aliance vyřadila jako dalšího Joea.

Následující ráno se jdou Ben a Devon projít do džungle. Ben se obává Ryanovy moci, kterou díky imunitě má. Řekne Devonovi, že by ho chtěl ve finálové trojce a Devon je rád, že to slyší. Poté mu Ben řekně, že Ryan má symbol imunity, což Devona šokuje. Myslel si totiž, že může Ryanovi věřit a že o svém symbolu nikomu jinému nepoví. Proto Devon souhlasí, že bude nyní v alianci s Benem.

Ashley je první, kdo vypadne, když se snaží pozměnit svou pozici. Další jsou Mike a JP. Ashley pochvaluje Chrissy, a když se na ni podívají Devon a Joe, tak jim spadnou jejich vázy. Další vypadne Ben. Uběhlo už dvacet minut a Chrissy a Ryan jsou další vyřazení. Zůstávají pouze Cole a Lauren. Nakonec je to Lauren, kdo vydrží déle a vyhrává tak náhrdelník imunity. Cole se nyní cítí zranitelně.

Pro většinovou alianci bylo důležité, aby Cole nevyhrál, neboť je fyzickou hrozbou. Ben navrhuje, aby rozdělili hlasy mezi Cola a Mika, kdyby náhodou jeden z nich měl symbol imunity. Ashley by však byla raději, kdyby vyřadili Joea, ale Ben není této myšlence otevřený. Ashley se proto snaží přemluvit ostatní, aby hlasovali pro Joea. Mezitím zajde Mike za Benem, aby zjistil, co mají v plánu. Ben mu jen poví, aby hlasoval pro Cola. Mike si však není jistý, zda může Benovi věřit. Sejde se s Joem, který si myslí, že aliance sedmi bude hlasovat pro Cola. Mike by chtěl nejraději vyřadit Bena a proto uvažuje, že použije na radě svůj symbol imunity. Chrissy se ještě snaží Bena přemluvit k tomu, aby vyřadili Joea, protože je větší hrozbou. Ben si ale myslí, že je bezpečnější jít po Colovi nebo Mikeovi.

Na kmenové radě přiznávají Joe, Cole a Mike, že oni jsou mimo většinovou alianci a proto se cítí dnes zranitelně. Joe všechny obviňuje, že nehrají zatím žádnou hru, protože čekají, až ze hry vypadnou všichni Healers. Mike poukazuje na to, že jejich alianci tvoří čtyři Heroes a tři Hustlers, takže Hustlers bude další na řadě. Cole doufá, že je terč pryč z jeho zad, protože si ostatní začali mezi sebou šeptat. Před přečtením hlasů použije Mike svůj symbol imunity. Mike obdrží dva hlasy, které se tedy nepočítají. Jeden hlas obdrží Ben, a zbytek hlasů je pro Cola, který se tak stává druhým členem poroty.

Shrnutí:

Odměna Imunita Vyřazený hráč
Chrissy, Cole,
Joe, JP, Mike
Lauren
Cole
9. vyřazený
10/18
7–1–0
Den 24

Zdroj: CBS, Foto: CBS
 • SaDiablo
  SaDiablo 28.11.2017 | 19:55:17

  Dobře Lauren a jsem ráda, že šel Cole, ale přijde mi divný, jak to sestříhávají, asi nás mělo šokovat, že ani jeden hlas nešel pro Joea, ale nakonec i s tím idolem ta dramatičnost šla celkem do háje.
   

  @Rimmer pro to, aby sis je stáhnul, nemusíš vůbec rozklikávat hodnocení.

 • Rimmer
  Rimmer 25.11.2017 | 20:40:09

  Proc tam hned po rozkliknuti dilu vyskoci kdo vypadl? Clovek si chce stahnout tit ulky a hned se dozvi jak dil dopadl… diky

 • Lazaxter
  Lazaxter 24.11.2017 | 10:31:00

  Doktor se snažil, ale nakonec to celkem zpackal… Snad se v té sedmičce zformuje nějaká trojka, která využije ty dva a trochu to oživí.


Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show