S41E13: One Thing Left To Do... Win

S41E13: One Thing Left To Do... Win

CZ 15.12.2021 5 623 000 2 hodiny 8 minutThumbnail Play icon


 • tominotomino
  tominotomino 20.5.2022 | 10:23:57

  Jako celek se díl povedl, byl dobře připravený, proto hvězdička navíc. Ale výsledek dost zklamal, jelikož z těch tří si to rozhodně nejvíc zasloužil Xander. Eričino vítězství bych víc uznal, kdyby to třeba bylo těsné (např. 4:3 mezi ní a Xanderem), ale takhle suverénně vyhrát, aniž by hrála nějak extra zajímavou hru, to ne. Kdyby Xander hrál před pár lety a došel by po takové hře do finále, určitě by vyhrál a posbíral by od poroty chválu. Celkem mě tahle porota překvapila, že na kmenovce byli ke Xanderovi mírní a uznali a chápali vše, co Xander řekl, ale přesto mu nikdo nedal hlas. Ricard najednou mluví o mastermindovi Erice a pokud si vzpomínám, sám během hry o ní takhle nikdy nemluvil, že by byla nebezpečný hráč. Jak řekl Xander, všichni ji a Heather furt brali za ovce, co se vezou.

 • SOADdave
  SOADdave 31.3.2022 | 10:22:13

  Nejhorší série jakou jsem kdy viděl.

 • Levascue
  Levascue 13.2.2022 | 15:07:41

  Těm, kteří píší „Erika nevěděla 80% hry co se vůbec děje a byla jen hlas navíc“ – asi na to nekoukejte. Chápu že ty raso-politické bobky, co tam amíci cpou, dost gumují mozek, ale Erika…no tak, jako jediná hlasovala každou radu správně(čímž se řadí mezi elitu – pouhých 9 dalších vítězů hlasovalo vždy správně) a prakticky od merge udávala směr. Takže si pobrečte, vztekejte se a kdo ví co ještě; Erika jednoznačně zasloužilý vítěz, jinak velice špatné řady.

  mv1998 – máš pravdu, příjde mi, že zdejší písalci nechápou princip hry. Ale tak tomu bylo vždy – Tina, Sophie, Michele, Natalie White, atd. Ti všichni byli „hejtěni“ naopak trubkové jako Russell, Ozzy, či Coach byli vyzdvihováni do nebes. Xander byl nulovej; sympaťák, atlet, měl cit nehrát imunitu,… ale toť vše. Nepřehrál, nepřelstil.

 • Walsh90210
  Walsh90210 27.12.2021 | 17:52:25

  Tak a je tu koniec a ten iba potvrdil ako moc je tato sezona zla a prekonat (negativne) ju moze len s42, ktora sa tocila hned za nou. Vsetko bolo uplne zle. Tiez to potvrdzuje, ze politicka korektnost zabija uplne vsetko. Nikdy by som si nepovedal, ze niekedy dam Survivoru po tolkych rokoch odpad! Ale ten den prisiel.

 • Warriorn
  Warriorn 17.12.2021 | 13:13:23

  Vzhledem k retardaci soutěžících jsem nečekal, že by Xander vyhrál. Holt není černej, moc nebrečel, žádná tragédie v minulosti. Ale doufal jsem, že by se aspoň pár lidí probralo a dostal aspoň tak 3 hlasy. Očividně se na ostrov posílá pouze dle retardace a barviček.

  Samotné „zvraty“ byly akorát sračka. Do hry o schopnostech to nasralo kopu náhody a ničilo to jeden z hlavních aspektů hry. Poslední výhoda mohlo rovnou být kolo štěstí.

  Výherkyně je typický standardní vocas, který se využíval už hodně dlouho. Bohužel dříve byli lidi normálnější a nechali vyhrát člověka, co tam vocasa schválně dotáhl a ne toho vocasa.

  Asi nejlepší čas dát Survivorovi zase sbohem, protože aby zábavný čas soutěží o odměnu vykrádali politické a BLM kecy na kmenovce, tak to si strčte do prdele.

 • Labužník_Ananasů
  Labužník_Ananasů 17.12.2021 | 12:11:32

  Erica no to mě poser, já jsem teda nepostřehl tu její úžasnou, strategickou hru. Typka literally jela jen social game a pozor jednou rozbila hodiny. No chápu bílej hetero kluk bez tragic story, co hrál dobrou hru přece nemůže dostat ani hlas že. Bože tohle je oficiálně nejhorší série.. mně osobě ty výhody a nevýhody, prostě zpestření té hry novými věcmi vůbec nevadilo i když to bylo víceméně o štěstí ale no co už, ale to že v té hře nakonec byli tak 4 bílý hetero lidi je fakt k zamyšlení. Vynechání ikonického „come on in guys“ protože se někdo cítí offended a to že každou epizodu musím poslouchat někoho tragic story jak to měl těžký mě fakt sralo. A když už nebyl tragic story tak čím to vyplníme začneme mlít o politice, o BLM atd. jakoby něco takového vůbec souviselo s hrou. Achjo..

 • anMu
  anMu 17.12.2021 | 3:51:29

  LOL Erika nevěděla 80% hry co se vůbec děje a byla jen hlas navíc a lidi z ní udělali Mastermind xD. Ale chápu, že takhle “barevnou a sluníčkově vyváženou” sezónu, která se odehravá po roce 2020 (BLM atd.) nemohl přece vyhrát “obyč” bílej hetero kluk, který nečeká dítě nebo mu neumírá někdo z rodiny v průběhu natáčení nebo nemá PTSD z armády, blablabla… ale to že nedostal jediný hlas od poroty jen dokazuje co se z téhle hry stalo… sračka, kde se vítěz volí podle osobních sympatií, ale pravda co čekat od nejvíc dementního castu ever, který se vybíral podle barvy kůže a co se vám bimbá (nebo nebimbá) mezi nohama. Deshawn všechny jenom sral, Xander je moc “konzervativní” a pro sluničkovou porotu nevolitelný, tak nám zbyl kdo? Težce podprůměrná Erica, ale no co někomu to dát přece musíme.

 • HugorKopec
  HugorKopec 16.12.2021 | 19:47:12

  Viděl jsem všechny řady Survivora, některé dokonce vícekrát, ale toto je bezkonkurenčně nejhorší sezóna Survivora. Z původně ikonického „Outwit Outplay Outlast“ se stalo spíš „Outluck Outwoke Outcry“. Z finálové trojky si vítězství jednoznačně zasloužil Xander. Erika neudělala ve hře vůbec nic, celou dobu se jen vezla a jediný tah s rozbitím hodin jí byl darován zadarmo. Xander riskoval, hrál většinu hry v ohrožení, vyhrál výzvy a hlavně má na svědomí nejlepší moment řady, kterým je vyřazení Liany s použitím falešné imunity. Ale prostě neměl dost dojemný osobní příběh a je to bílý muž a to se do této řady nehodí. Teď nezbývá než doufat, že bude další série lepší, ale obávám se, že ne. Asi zkusím austalského survivora, kde se prý hraje, jak za starých dobrých časů.

 • mv1998
  mv1998 16.12.2021 | 19:39:38

  Xander je podle mě super kluk, bavil mě, ale jestli si někdo opravdu myslí, že měl vyhrát, tak asi moc nechápe, o čem ten Survivor vlastně je…

 • SaDiablo
  SaDiablo 16.12.2021 | 18:12:26

  trochu minus, že nebyl žádnej velkej villain tuto sérii, ale aspoň to byla příjemná skupina. ale ciwe, ty nový „twisty“ a až přemíra povídání na TCs… když na začátku hledali tu poslední výhodu, takhle měli hledat idoly. dobře, že se v těch social issues survivor posouvá, ale co se týče staré dobré HRY, tak to bylo takový divný… hodně tlachání, málo hledání. nejsem nespokojená s koncem, ale hlasy poroty bych rozhodně čekala vyváženější, celkem put off, protože hru měli dobrou všichni. ale na super hejt komenty jsou tady jiní jako zbytek série.

loading…

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show