Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

17.1.2024 12:54


Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.


Minulý týden se na službě Peacock představily první tři díly druhé řady americké verze show The Traitors, ve které účastníci, kteří jsou tvořeni osobnostmi z různých reality show, soutěží o výhru až v hodnotě 250 tisíc dolarů. Jak už název napovídá (Traitors = Zrádci), ve hře jde o podvádění, proradnost a vraždění a takovou příležitost si nemohly nechat ujít ani dvě královny našeho Survivoru – dvojnásobná vítězka Sandra Diaz-Twine a Černá vdova Parvati Shallow. V předešlé řadě si zase zahrály Cirie Fields a Stephenie LaGrossa.

Soutěž The Traitors funguje vlastně na základě skupinové hry Mafie, známé také jako Městečko Palermo. Moderátor soutěže Alan Cumming vybere ze všech účastníků dva jedince, kteří se stanou tzv. zrádci (traitors), jejichž cílem je zbavit se ostatních hráčů, tzv. nevinných (faithfuls). A to tak, že každou noc jednoho „zavraždí“ a dotyčný tak hru opouští. Přes den hráče čeká nějaká soutěž, skrze níž navyšují hodnotu své výhry. Večer pak proběhne debata u kulatého stolu, kde se soutěžící mohou vyjádřit k tomu, kdo je podle nich zrádcem, jaké k tomu mají důkazy a nakonec všichni dají hlas tomu, koho považují za zrádce. Jedinec s nejvyšším počtem je ze hry vyřazen a musí odhalit svou totožnost. Pokud se nějaký zrádce dostane až na úplný konec hry, shrábne celou výhru pro sebe. Pokud nevinní všechny zrádce odhalí, získávají výhru oni a rozdělí si ji mezi sebe.

(Ve druhé řadě soutěží i Parvati a Sandra.)

Z 21 soutěžících jsou ve hře dva zástupci Survivoru, a to, jak už jsme zmínili, Sandra a Parvati. Tyto dvě dámy především spojuje jejich účast v sérii Heroes vs. Villains, ve které Sandra obsadila první místo a Parvati druhé. Sandra se tak stala do té doby jediným dvojnásobným vítězem a královnou Survivoru. Nicméně mnozí fanoušci zastávají názor, že skutečnou královnou Survivoru je právě Parvati, která celou sérii Heroes vs. Villains ovládala, a titul vítěze měla získat ona. I sama Parvati se při Reunionu prohlásila za „PRAVOU královnu Survivoru“. Od té doby panuje mezi oběma dámami jistá forma sváru a vzájemně se moc nemusejí. Obě si rovněž zasoutěžily v sérii Winners at War, nicméně ke smůle fanoušků se ty dvě nikdy nestřetly. Vyhrocení jejich vztahu pak nastalo na začátku roku 2023, kdy se Sandra na sociálních sítích vyjádřila k Parvatině hře, kterou zkritizovala a Parvati nazvala jako osobu, která vůbec není milá.

Pro všechny z vás, co Parvati milujete, zkuste s ní strávit dvě hodiny v Survivoru a pak uvidíte, jak moc ji ještě budete mít rádi. Není to milá osoba.

Parvati se Sandřinu jízlivou poznámku rozhodla neignorovat a na příspěvek odpověděla následovně:

Říkej mi, jak chceš, ale prosím, nenazývej mě milou. Milé holky nevyhrávají Survivor a nevybudují si životy, které milují. Sandro, klidně si o mně dál mluv, abys zůstala důležitá. Nezlobím se na tebe a díky za kompliment.

(Vyříkají si to mezi sebou tyto dvě královny při vražedné hře?)

Hned na začátku prvního dílu druhé řady The Traitors, kdy soutěžící přijíždějí po skupinkách v autech na skotský hrad Ardross Castle a všichni mluví jen krátce o tom, jak jsou natěšení, proběhne během toho jen jedna obsáhlejší konverzace – jedna z ženských účastnic se Parvati zeptá, koho ze Survivoru by nerada ve hře viděla. A Parvati samozřejmě zmíní Sandru. Už jen z toho vyplývá, že obě dámy byly do soutěže vybrány schválně, aby se pořad přiživil na jejich sporu a přitáhl tak pozornost fanoušků Survivoru. Když se nakonec obě setkají tváří v tvář, lze mezi nimi cítit napjetí, nicméně díky další účastnici Peppermint se rozhodnou zakopat válečnou sekeru (Na scénu se můžete podívat i na Instagramu). Tedy alespoň prozatím. Uvidíme, jak se jejich vztah bude vyvíjet v dalších epizodách.

Pokud chcete na sledování soutěže The Traitors více nalákat, prozradíme vám malý spoiler. Ačkoliv Sandra ani Parvati nebyly na začátku vybrány za zrádce, jedna z nich byla na konci prvního dílu přizvána, aby se stala třetím zrádcem a pomohla tak v zabíjení nevinných. Kandidátkami byly v úzším výběru obě, ale která z nich se nakonec zrádcem stala? To už vám neprozradíme. Musíte se na soutěž podívat sami. Nové díly budou vycházet vždy ve čtvrtek.

Nakonec, když už v článku mluvíme o Parvati, tu máme i jednu bulvární informaci. Parvati se před Silvestrem na sociálních sítích vyoutovala jako queer a že je nyní ve vztahu s nebinární herečkou a komičkou Mae Martin.

Foto: Peacock

Nalákaly vás Parvati a Sandra ke sledování show The Traitors?


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře