Zemřela soutěžící z desáté série Survivor: Palau

Zemřela soutěžící z desáté série Survivor: Palau

2.2.2021 14:55


Hned první měsíc v novém roce začal pro Survivora smutnou zprávou, jelikož zemřela soutěžící Angie Jakusz, která si zahrála v desáté sérii Palau. A zemřela ještě jedna osoba, která je se soutěžící tak trochu spjatá.


Angie Jakusz se v Survivoru objevila v roce 2005, kdy byla jednou ze soutěžících série Palau. Patřila ke kmeni Ulong, který prohrával jednu výzvu za druhou, kvůli čemuž se do spolčení z jejich kmene dostal jen jeden soutěžící – Stephenie LaGrossa. Ačkoliv byla Angie nejdřív považována za outsidera a že ji její kmen nejspíš asi brzy vyhodí, ukázala nakonec velkého bojového ducha a přečkala spoustu kmenových rad. Nakonec se umístila na 13. místě z dvaceti. Angie zemřela 8. ledna 2021 na rakovinu. Bylo jí 40 let.

(Opustila nás Angie Jakusz. Foto: CBS)


Angie se tak stává osmým hráčem Survivoru, který je po smrti. Předešlými jsou Jenn Lyon (2010), B.B. Andersen (2013), Caleb Bankston (2014), Dan Kay (2016), Ashley Massaro (2019), Rudy Boesch (2019) a Clifford Robinson (2020).

Kromě Angie zemřela ve věku 56 let ještě Stacy Title. Ta není bývalou soutěžící, ale manželkou hráče Jonathana Pennera. Té byla před pár lety diagnostikována amyotrofická laterální skleróza (ALS), která se jí 11. ledna 2021 stala osudnou. O jejím boji s touto nemocí jsme mohli slyšet zmínku i v sérii Winners at War, jelikož Yul Kwon byl jejím blízkým kamarádem, který jí pomáhal a také o této nemoci zvyšoval povědomí mezi lidmi. Upřímnou soustrast Pennerovi na sociálních sítích vyjádřilo i mnoho účastníků soutěže. Ve videu se můžete podívat na záběr z návštěvy rodinných příslušníků ze série Cook Islands, kam Stacy přijela svého manžela navštívit.

Thumbnail Play icon

Zdroj: SurvivingTribal, USMagazine


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře