Angela Perkins

Angela Perkins

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série, která je armádní veteránkou. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Angela Perkins

Datum narození: 2. listopadu 1974

Věk: 42

Bydliště: Cincinnati, Ohio

Zaměstnání: armádní veteránka

Zájmy: Běh, jízda na kole, snowboarding.

Tři slova, která tě vystihují? Spontánní, odvážná a odhodlaná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem na odpočinku z americké armády. Sloužila jsem 21 let v armádě a stala se kapitánkou. Byla jsem členkou přepravní jednotky a také součástí psychologických Operací Batalion jako vedoucí důstojník, byla jediným ženským důstojníkem v organizaci, a i přesto jsem byla ve velení druhá nejvyšší. Byla jsem v několika zemích, například v Iráku, Afghánistánu, Turecku, Dubaji, Francii, Bratislavě, na Slovensku, v Itálii a v Německu. Byla jsem vhozena do neobvyklých a extrémních situací a podmínek a zvládla to lépe než většina. Byla jsem v izolovaných podmínkách, kde byly základní životní potřeby omezené. Když jsem byla v letech 2003–2004 nasazena do Iráku, tak jsem po měsíce vydržela pouze se sprchou v PET láhvi. Vodní potrubí bylo většinou nefunkční a já se musela rozhodovat, zda použít vodu na umytí či na konzumaci. Seskočila jsem z několika armádních letounů a také jsem se učila přežívat pod vodou. Když jsem byla povolána do Afghánistánu, tak jsem byla v situacích, kdy jsem musela ovlivnit místní vůdce amerických misí a zároveň si získat jejich důvěru. To představovalo obrovský problém, protože jsem žena (jejich názory na ženy jsou velmi odlišné od těch našich) a navíc Američanka. Nicméně se mi podařilo získat si důvěru místních lidí a také těch vůdců.

Co tě vytáčí? Co mě vytáčí jsou lenost a nemotivovaní lidé, kteří mají šanci a prostředky, aby byli někým lepším a udělali toho více; a také lidé, kteří očekávají, že někdo převezme jejich břemena.Ti, kteří věří, že věci jsou buď právem, nebo privilegiem. Také mě štvou neorganizovaní lidi nebo věci; omezení lidé a lidé, kteří si myslí, že jim něco dlužíš.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj syn. Je statečnější než se domnívá, silnější než vypadá a chytřejší než si myslí. Nikdy jsem nepotkala úžasnější osobu, než je on.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Kytaru, papír a tužku, iPod.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Michaele Bradshaw, nejen proto, že byla silná, otevřená, atraktivní a vtipná, ale také protože řekla cokoliv, co si myslí a byla velkým přínosem ve výzvách. A když něco vyhrála, tak se to nebála oslavit. Dávala najevo své emoce, což je mi velmi podobné. Mí přátelé mi říkají, že i když mám pusu zavřenou, tak vědí, co si říkám, protože za mě mluví můj obličej. Nebojím se dávat najevo své pocity. Chci do toho dát své nejlepší já a Michaela se nikdy nevzdala. Bylo to jasně znázorněno v epizodě, kde přišla o svou silnou pozici. Pro výhru udělám cokoliv, ať už s nebo bez silné aliance.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije? Abych vykonala to vzrušující a jiné dobrodružství, které zatím podstoupilo jen malé procento lidí. Chci být součástí malé skupiny, která byla vybrána a bude pamatována. Ne proto, že každý může být nebo bude vybrán a pamatován. Já budu tím člověkem, kterého si každý bude pamatovat díky mým skvělým schopnostem a hrou, kterou budu hrát.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem silná, pracující, loajální, odhodlaná a schopná vyřešit většinu věcí. Jsem hodně všestranná a soudě dle mého vzhledu to nikdo nebude čekat. Jsem jako had, o kterém nevíš, dokud tě nekousne. Mám silnou schopnost získat si lidi a přimět je k tomu, aby chtěli dělat to, co po nich chci jen díky tomu, že mi budou naslouchat.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS