Brad Reese

Brad Reese

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který se živí jako rančer. V soutěži je členkou původního kmene Ua.

41. SÉRIE

Celé jméno: Brad Reese

Datum narození: 21. července 1971

Věk: 49

Bydliště: Shawnee, Wyoming

Rodné město: Shawnee, Wyoming

Zaměstnání: rančer

Zájmy: Lov, rybaření, rád pomáhám ostatním věnovat se své vášni a dosahovat svých snů.

Tři slova, která tě vystihují? Spontánní, praktický, trpělivý.

Co tě vytáčí? Nedostatek iniciativy.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Na svou rodinu. Jsem velmi hrdý na svou manželku, se kterou jsme svoji už 21 let, a na své 4 děti.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Můj táta. Pracoval jsem po jeho boku téměř každý den svého života. Byl pro mě otcem, šéfem i přítelem. I když pět let bojoval s rakovinou, pořád si udržoval optimistický a velkorysý přístup.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Jsem soukromý pilot a rád létám. Málem jsem umřel na uštknutí chřestýšem, vyhodila mě do povětří propanbutanová láhev a rád žiju život na ostří nože.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Boston Robovi. Sice nemáme stejnou osobnost, ale chtěl bych hrát podobně promyšlenou a taktickou hru.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Mám všechny schopnosti typického rančera – jsem pracovitý a mám selský rozum – ale zároveň se od typického rančera úplně liším svými sociálními schopnostmi. Věřím tomu, že dokážu vybudovat mnohovrstevné aliance a získám si důvěru většiny lidí, ale zároveň z hledáčku nepustím ten konečný cíl.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!