David Voce

David Voce

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který pracuje jako neurochirurg. V soutěži je členem původního kmene Yase.

41. SÉRIE

Celé jméno: David Voce

Datum narození: 1. května 1986

Věk: 34

Bydliště: Chicago, Illinois

Rodné město: Highland, Kalifornie

Zaměstnání: neurochirurg

Zájmy: Cestování, snowboarding, jídlo.

Tři slova, která tě vystihují? Odhodlaný, zanícený, tvrdohlavý.

Co tě vytáčí? Točí se to hlavně kolem lidské neschopnosti, lenosti a nedostatku sebeuvědomění. Když za týden odpracujete šílené množství hodin, tak nemůžete tolerovat obyčejnou neschopnost.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Jednoduše jsem nejvíc hrdý na to, že se jako neurochirurg specializuju na léčbu rakoviny mozku, která vzala život mému otci. Nikdo z rodiny nepracuje ve zdravotnictví ani neopustil jih Kalifornie. Stát se doktorem, natož neurochirurgem, to se v naší komunitě prostě nedělalo, a když jsem byl malý, přišlo mi to nedosažitelné.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mojí hrdinkou je moje mamka. Po smrti mého otce sama vychovávala mě i mou sestru. Strašně moc musela obětovat a tvrdě pracovala, abych si mohl jít za svými sny. Nikdy mě do ničeho netlačila, jenom chtěla, abych byl co nejlepší.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? I když navenek působím sebevědomě, pořád mám dost emocionálních přítěží, které neustále zpracovávám. Stejně jako všichni neurochirurgové mám vlastní „slzavou stezku“, se kterou se musím denně vypořádávat.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Budu hrát podobně agresivně jako Russell Hantz. On byl agresivní, ale potřeboval zapracovat na sociální asimilaci. Todd Herzog měl geniální sociální hru. Na finálové kmenové radě dokázal to, co Russell nezvládnul. Vím, jak se podbízet lidem, aby se cítili docenění, i když tomu sám nevěřím. Na finálové kmenové radě se vyznamenám. Natalie Anderson také měla skvělou sociální hru, dělala velké tahy a uměla dokonale zakrýt své kroky. Kelley Wentworth hrála agresivně a měla až téměř nadpřirozenou schopnost číst ve svém okolí, což umím taky. Cirie Fields je mistryní této hry – kdyby byla o trošku fyzicky zdatnější, také by excelovala. Její sociální schopnosti a povědomí o společnosti jsou úžasné. Dokáže si s lidmi porozumět, aby se cítili v bezpečí. Je klidná a nepůsobí moc agresivně.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Budu Posledním přeživším, protože mám v sobě ideální rovnováhu mezi osobním kouzlem, důvtipem, fyzickou zdatností a odhodlaností. Studium a trénink na neurochirurgii mě připravili překračovat své normální fyzické i emocionální hranice. Jako neurochirurg musím být okouzlující, komunikativní a musím umět navázat kontakt se svými pacienty, kteří mi doslova do rukou svěřují svůj život a vlastní identitu. Umím jednat v klidu i ve stresu. Na neurochirurgii je v sázce neskutečně hodně a jediná osoba, které můžu věřit, že tu práci zvládne, jsem já. V Survivoru musíte neustále předpokládat, že se vás všichni ostatní snaží podrazit. Jsem neskutečně fyzicky zdatný a dvakrát denně cvičím. Přesto však nejsem „sportovec“ nebo „zlatý synek“ jako Joey Úžasňák, Malcolm nebo Ozzy, kteří na sobě vždycky budou mít terč kvůli své osobní stylizaci. Taky dokážu být neskutečně výřečný a přesvědčivý – na finální kmenové radě předvedu výkon hodný Todda Herzoga.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!