Joe Anglim

Joe Anglim

Sezóny 3 2015 - 2019


Soutěžící třicáté, třicáté první a třicáté osmé série. Nejdříve pracoval jako designér šperků, nyní je televizním animátorem. Je členem původních kmenů Nagarote, Bayon a Kama.

30. SÉRIE – WORLD'S APART

Celé jméno: Joseph „Joe“ Anglim

Věk: 25

Bydliště: Scottsdale, Arizona

Zaměstnání: designér šperků

Zájmy: Baví mě vše, u čeho můžu používat ruce. Například kovodělnictví, malování, kreslení a svařování. Také mám rád venkovní aktivity jako turistika, horolezectví, lov, kempování atd.

Jak se popisuje: kreativní, soucitný a charismatický

Osobní úspěch: Jsem hrdý na to, že jsem na v posledním ročníku na střední škole vyhrál šampionát v basketbalu. Na Severoarizonské Univerzitě jsem hrál volejbal, avšak neměli jsme žádného trenéra a ani nás nikdo nefinancoval. Přesto jsme převálcovali nejlepší tým na finálovém zápase ve Vegas.

Co ho vytáčí: špatná hygiena; hrubost; bezohlední lidé; lidé, kterým smrdí z pusy po vypití kávy; lidé, kteří nerespektují osobní prostor; když lidé nevymění prázdnou ruličku toaletního papíru za novou; a když někdo vypráví příběh, kde každé druhé slovo je „jako“.

Co ho inspiruje: Můj otec. Celý život byl na mě tvrdý, ale vždy mě přiměl k tomu být lepší ve všem, co dělám. Své dětství strávil v chudé a veliké rodině, kde musel snášet spoustu problémů. Vždy si udržel svou víru a pokračoval ve svých činech, a to i přes rozvod, rodinné tragédie či úmrtí milovaných. Byl to skvělý otec, který byl tím správným vzorem pro mě i mé sestry. Je to věrný, pracující manžel, kterému záleží více na ostatních než na sobě samém. Vždy jsem k němu vzhlížel a doufám, že budu jednou stejně silný, milující a statečný jako on.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: samo-plnící chladničku, kartáček na zuby, iPod s muzikou

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Vidím se v mnoha soutěžících v různých oblastech. Pokud to budu brát z hlediska herní strategie, tak jsem asi kombinací Malcolma a Ozzyho.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Co si pamatuji, tak jsem chtěl být vždy součástí této soutěže. Mou hlavní motivací je, že každý den sním o tom, že budu v Kdo přežije soutěžit a nakonec získám titul Posledního přeživšího. Každou sérii má touha rostla. Hra je opravdovým testem vlastního sebeuvědomování a také psychického, fyzického a emočního odhodlání. Také mě láká ta odměna v podobě milionu dolarů. Avšak já bych tu hru hrál, i kdyby výhra byla menší, ale ta částka to vlastně dělá o to lahodnější.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu přínosem pro svůj kmen, protože jsem atletický a velmi soutěživý člověk. Miluji soutěže a nesnáším prohry. Nejsem lenivý a nemám problém pomoct s něčím, o co mě ostatní požádají. Myslím, že mám celkem slušnou fyzičku a budu tvrdě pracovat a ukážu svou sílu ve výzvách a také v táboru. Pracoval jsem již v několika zaměstnáních, kde jsem musel jednat s různými typy zákazníků. Díky tomu vím, jak s lidmi komunikovat a jak se s nimi sblížit. Jsem společenský člověk a rád se seznámím s novými lidmi a vyslechnu si jejich příběh. Myslím si, že má sociální hra bude na velmi dobré úrovni a nakonec díky ní i vyhraji.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Nemůžu si pomoct, ale při sledování každé série si myslím, že tu hru už hraji. Můj mozek jde do herního módu, představuji si, že jsem v kůži soutěžících a uvažuji, co bych na jejich místě udělal. Samozřejmě, že je to z pohodlí domova jednodušší, jelikož víte, co si všichni hráči myslí. Ale i přesto si myslím, že jsem se vším dobře obeznámen, jsem atletický a také mentálně silný, díky čemuž nebudu mít problém vycházet s lidmi. Dost věřím svým schopnostem a dokážu si udržet ve hře svůj směr, a to i navzdory šílenostem, které hra přinese. Jsem obrovským fanouškem této hry již po mnoho let a respektuji jak komplexní a náročná tato soutěž je. Jsem připraven bojovat a zasloužit si své místo v Survivoru.

Hra:

31. SÉRIE – CAMBODIA

Věk: 26

Bydliště: Scottsdale, Arizona

Hra:

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Věk: 29

Bydliště: Chandler, Arizona

Zaměstnání: televizní animátor

Zájmy: Vytváření filmů, umění, koňská terapie, design, kreativní umění, přírodní terapie, jóga, turistika

Jak se popisuje: přizpůsobivý, dobrodružný a schopný

Osobní úspěch: Že jsem si splnil svůj sen hrát v Survivoru a že jsem tam mohl dostat i svého otce, když mě v sérii Cambodia přijel navštívit. A také to, že jsem se mohl účastnit soutěže The Price is Right se svou kamarádkou Latrinou, kterou se mi podařilo vyhrát.

Co ho vytáčí: Nelíbí se mi, když někdo ztratí trpělivost a stane se agresivním, nerespektujícím a hrubým.

Co ho inspiruje: Sierra Dawn Thomas (pozn.: jeho současná přítelkyně). Nikdy mě žádná žena tak neinspirovala. Je velmi pracovitá, krásná a starostlivá. Inspirovala mě k tomu, abych byl každým dnem tou nejlepší verzí sebe samého.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: fotografii rodiny a své přítelkyně, umělecké náčiní, Go-Pro

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Jsem jako Kim Spradlin – milý a vyrovnaný člověk, ale zároveň velký hráč a hrozba.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Abych vyhrál a Jeff mě prohlásil za Posledního přeživšího. A také abych dokázal, že nic není nemožné a že by se lidé nikdy neměli vzdávat svých snů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Doufám v to, že jsem získal z minulých her nějaké zkušenosti, kterých využiji v nové sérii. Věřím, že když se dostatečně přizpůsobím hře, tak to dotáhnu až do konce. Budu se muset neustále spoléhat na své předešlé znalosti toho, jak mluvit s lidmi a jak je motivovat k dobrým výsledkům. Musím prostě jen hrát chytřeji a ne jen tvrdě.

Hra:

Videa

Zajímavosti:

Zdroj: CBS, CBS, CBS
Foto: CBS