Davie Rickenbacker

Davie Rickenbacker

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje jako manažer v sociálních médiích. V soutěži je členem původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Davie Rickenbacker

Věk: 30

Bydliště: Atlanta, GA

Zaměstnání: manažer v sociálních médií

Zájmy: plavání, túry, jízda na kole, rybaření – vlastně jakákoliv venkovní aktivita, která zahrnuje mé psy rasy husky. Dále hraní Srabble, nošení kostýmů a sledování mímů na internetu

Jak se popisuje: neobvyklý, dobrodružný a přemýšlivý

Osobní úspěch: Můj online život. Jsem hrdý, že jsem přítomen na několika sociálních sítích. Cokoliv, co chce člověk o mně zjistit, může najít na mých účtech. Mí přátelé mě nazývají „internetový guru“, protože znám všechny triky. Taky mi lidé často říkají, že můj instagram/twit­ter/facebook jsou jejich oblíbenými účty. Díky sociálním médiím jsem získal práci u jedné z nejlepších agentur na světě Public Health. S jistotou můžu říct, že toto je něco pro mě a zajišťuje mi to cestu k úspěchu.

Co ho vytáčí: Nemám rád, když za mě ostatní činí rozhodnutí, hlavně když se ani nezeptají na můj názor. Pokud jste samolibí, tak nečekejte, že vás zadarmo svezu autem. Donutím vás k tomu, abyste ukázali nějakou iniciativu. Pro mě není nic otravnějšího než líný člověk, který se kolem lidí, kteří musí celý život tvrdě pracovat, chová, jako by byl nejlepší. A taky nemám rád, když se mi říká Dave nebo David. Má máma mě pojmenovala Davie.

Co ho inspiruje: Mým hrdinou je Rick Grimes, i když je to fiktivní postava. Hodně jsem se od něj naučil, ať už vůdčí schopnosti či jak jednat s novými lidmi a přizpůsobit se novému prostředí. Rick je hlavní postava seriálu The Walking Dead, který vede skupinu průměrných lidí, kteří se díky jeho zkušenostem a znalostem stanou mnohem silnějšími. Vždy své nepřátele porazí díky skvělé taktice. RIck je oddaný své roli, kterou mi dala skupina a zajišťuje zásoby pro svou rodinu a přátelé, stejně jako já. Má dobré i špatně dny, ale nikdy se nevzdává. Vždy, když jsem v krizi, tak si vzpomenu na Ricka, což uklidňuje mou mysl a zároveň se začínám během toho bavit.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: harmonika, pokrývka hlavy Davy Crockett, bible

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Jeremy Collins. Byl to dobrý muž, který věděl, kdy mluvit a kdy pozorovat, to je můj Obama. Také Tony Vlachos, který toho do hry hodně přinesl svým myšlením. A nakonec Adam Klein, protože je to rodinně založený muž se smyslem pro humor. Všichni jsou to vítězové a já budu také.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Chci si dokázat, že to zvládnu. Vždy mi všichni říkali, že nehraji populární sporty jako zbytek mých přátel, takže toto bude soutěž dělaná pro mě. Jsem prostřední ze svých sourozenců, proto jsem taková černá ovce rodiny. Oba mí bratři už mnoha dosáhli a teď chci něčeho dosáhnout já. Mou další motivací je má smečka psů husky. Nedávno byla má beta Luna Moon sražena autem. Myslel jsem, že je mrtvá, ale byli jsme schopní ji zachránit. Nicméně jsem se kvůli tomu zadlužil. Kdybych vyhrál, tak bych chtěl vytvořit pojišťovnu pro vlastníky zvířat, takže kdyby se někomu stalo to, co mně, tak by nemusel dotyčný čelit tomu nejtěžšímu rozhodnutí (utratit mazlíčka).

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem si vědom toho, jak smečka funguje. Jsem vlastníkem sibiřských husky a vím, že když chci získat jejich důvěru, tak je musím krmit. Jsem zkušený rybář, takže až chytím nějakou rybu, tak si získám důvěru kmene. Také stavím pro psy přístřešky, takže to můj kmen jistě ocení, dokonce bych chtěl postavit něco zcela nového a pohodlného. Taky vím, že musím být na svou smečku občas nelítostný. Budu se bavit se všemi soukmenovci, abych ukázal svou sociální stránku, ale zároveň budu průbojný, když nastane ten správný čas.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS