Elizabeth Beisel

Elizabeth Beisel

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která je olympijskou medailistkou. V soutěži je členkou původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Elizabeth Beisel

Datum narození: 18. srpna 1992

Věk: 26

Bydliště: Saunderstown, Rhode Island

Zaměstnání: olympijská medailistka

Zájmy: Surfování, hra na housle a wakeboarding.

Tři slova, která tě vystihují? Společenská, soutěživá a loajální.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Že jsem se v roce 2008 stala ve svých patnácti letech nejmladším členem amerického olympijského týmu.

Co tě vytáčí? Nesnáším, když lidé vedou s někým konverzaci a u toho zírají do mobilu. Buďte přítomni a vynechejte mobil.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má nejlepší kamarádka Allison. Společně jsme byly už na třech Olympijských hrách. Poté, co v roce 2012 vyhrála na Olympiádě pět medailí, pohltila ji závažná poolympijská deprese. Nyní je z ní obhájkyně duševního zdraví pro atlety a hovoří po celé zemi. Je to skutečná hrdinka.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Mám ráda klasickou hudbu a už od tří let hraji na housle.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Kaře. Její bujará osobnost a pozitivní přístup mi připomínají sebe sama.

Co je tvou hlavní motivací do hry? Znovu soutěžit. Před rokem jsem ukončila svou plaveckou kariéru a chybí mi vystavení sebe sama novým výzvám, a to až na pokraj svých sil. Druhým důvodem je ten milion dolarů.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem fyzicky, psychicky a sociálně silný člověk. Snadno navazuji vztahy s lidmi, díky čemuž budu mít pevnou alianci, která mě dostane až na konec. Dokážu vyhrát individuální imunity, jelikož jsem jako atletka silná. Jsem neústupná holka, která bude bojovat až do konce.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS