Gavin Whitson

Gavin Whitson

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Je programovým ředitelem v organizaci YMCA. V soutěži je členem původního kmene Kama.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Gavin Whitson

Věk: 23

Bydliště: Erwin, Tennessee

Zaměstnání: programový ředitel v organizaci YMCA (Křesťanské sdružení mladých lidí)

Zájmy: Navštěvování Disney Worldu, neustálé sledování seriálu The Office (US) (dokážu citovat každý díl) a jezení smažených okurek Texas Roadhouse. Asi bych měl na základě svých zájmů svůj život trochu přehodnotit…

Jak se popisuje: jízlivý, hladový a snílek.

Osobní úspěch: Před pěti lety jsem pozval jednu dívku na rande a ona odmítla. O rok později jsem to zkusil znovu a tentokrát souhlasila. Teď jsme zasnoubení a já nemůžu být šťastnější. Ona má taky štěstí, protože jsem skvělá partie! Je to úspěch pro nás oba.

Co ho vytáčí: Když někomu podržíte dveře a oni vám ani nepoděkují; kouření elektronických cigaret; když se mě někdo ptá, jestli ještě chodím na střední; když někomu dlouho trvá napsat zprávu; když mi někdo v autě sahá na rádio; rodiče, kteří křičí na své děti při mládežnických sportovních událostech.

Co ho inspiruje: Moji rodiče. Posledních 23 let mě neustále podporovali a bez nich bych nebyl takovým člověkem, jakým jsem dnes. Naučili mě, abych byl v každé situaci laskavý. Také mě naučili, že když něco v životě chcete, udělejte pro to všechno, ať to stojí co to stojí. Tyto hodnoty a lekce si s sebou vezmu i do hry.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: Xbox, zrcadlo, mátovou zmrzlinu s kousky čokolády

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Keithu Naleovi. Všichni zbožňují Keitha! Já bych si akorát víc uvědomoval sociální stránku hry. On je jediný chlap, který se vyrovnal Joeovi Anglimovi. Chci být ten chlap, kterému všichni fandí.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mám vnitřní touhu vyhrát tento pořad. Při sprchování si vždycky pouštím znělku a sním o tom, že vyhraji imunitu. Je to prostě to, po čem jsem vždycky toužil. Zbožňuji ten pořad. Taky chci mamce dokázat, že mě nevyloučí jako prvního. Málem ji kleplo, když jsem jí ukázal tu přihlášku. Řekla, že se ztrapním, nebo že omdlím z hladu. Jen počkej, mami…

Proč si myslí, že zvládne hru: Zaprvé, když můžu přežít organizaci letního tábora se stovkou praštěných dětí, určitě dokážu přežít i na ostrově s dvaceti praštěnými lidmi. To je o 80 šílenců méně! Pocházím z jihu, takže venkovní prostředí mám v krvi. Taky zastávám názor, že když něco chceš, zvedni zadek a jdi si za tím. Nikdo ti nic jen tak nedá. Své místo ve skupině si vybojuji.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS,
překlad vytvořen ve spolupráci s Reality-show.eu.
Foto: CBS