Heather Aldret

Heather Aldret

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, která je matkou v domácnosti. V soutěži je členkou původního kmene Luvu.

41. SÉRIE

Celé jméno: Heather Aldret

Datum narození: 1. března 1969

Věk: 52

Bydliště: Charleston, Jižní Karolína

Rodné město: Charleston, Jižní Karolína

Zaměstnání: matka v domácnosti

Zájmy: Objevování, malování, tenis a pickleball (pálkový sport, který kombinuje prvky badmintonu, tenisu a stolního tenisu – pozn. překl.)

Tři slova, která tě vystihují? Nefalšovaná, zanícená, oddaná.

Co tě vytáčí? Hlasité telefonní hovory, šikana a lidé, kteří nechtějí slyšet pravdu.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? První dům, který jsem si sama koupila, jsem potom prodala a ze zisku se mi podařilo splatit zbývající studentské půjčky a všechny mé osobní dluhy. Manžela jsem si vzala stoprocentně bez dluhů a to byl ten nejlepší dárek, jaký jsem si mohla nadělit. Pořád vychovávám dvě silné, odvážné a laskavé dcery, ale už teď jsem si jistá, že to nepochybně bude můj absolutně největší úspěch.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Znám spoustu hrdinů. Pro mě je hrdina někdo, kdo jde proti proudu a dokáže se postavit za to, čemu věří, bez ohledu na posměch, ztrapnění nebo riziko vyloučení ze společnosti, a pořád si dokáže zachovat svou skutečnou nefalšovanou osobnost. Snažím se být taky taková a vychovat i své dvě vlastní hrdinky.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Měla jsem dost náročné dětství, mám vášeň pro vačice a umím klít jako opilý a spálený námořník.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Ricku Devensovi – hrál tvrdě se vším, co měl k dispozici. I když na tom byl ve hře špatně, pořád se u toho bavil! Chci zažít pořádně zábavné dobrodružství, i kdyby to mělo být zábavné jen pro mě. I když to bude těžké, chci se pořádně od srdce zasmát. A také Tině Wesson – hrála promyšleně, byla přímá, ale pořád milá. Věk, postavu i pečující osobnost využila ve svůj prospěch a tím mě inspiruje. Budu stejně laskavá jako Lisa Whelchel, ale zároveň i vychytralá jako Chrissy Hofbeck.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Jsem bystrá a všímavá, až skoro chorobně všímavá. Jsem překvapivě dost silná a mám až směšně vysoký práh bolesti. Jsem houževnatá. Jsem odvážná, ale zároveň opatrná. Umím navázat silné vztahy. Jsem oblíbená a zábavná. Poslouchám a učím se. Dokážu si zapamatovat, odkud všichni jsou a jakou příchuť pizzy mají nejradši. Budu si pamatovat jejich příběhy – děti, mazlíčky, atd. Nemusím je mít všechny ráda, ale přesvědčím je, že ano! Když bude potřeba, dokážu lidi rozesmát. Doufám, že se všichni budou cítit jako důležitá součást týmu.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!