Jacob Derwin

Jacob Derwin

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série. Živí se jako učitel hudby. V soutěži je členem původního kmene Malolo.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Jacob Derwin

Datum narození: 1. června 1995

Věk: 22

Bydliště: Brooklyn, New York

Zaměstnání: učitel hudby

Zájmy: Psaní hudby a následné představení nové písně publiku, vyprávění příběhů – ať už na pódiu či mezi přáteli, a vaření se svou mámou. To mě dělá šťastným. Také poslouchám hodně podcastů, navštěvuji co nejvíce koncertů a panikařím kvůli současným politickým událostem.

Tři slova, která tě vystihují? Sebeodsuzovačný, okouzlující a vlídný – ačkoliv jiní by řekli, že jsem stvořený pro schytávání ran.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Není nic lepšího, než slyšet po milionté vlastní hudbu a stále si ji užívat. A ještě lepší je, když jiní lidé slyší mou hudbu poprvé a donutí je to plakat. Takové reakce nelze předstírat. To je to nejlepší. Je to laciné? Možná. Pravdivé? To se vsaď.

Co tě vytáčí? Když si lidé nechají pokazit celý zážitek jen kvůli nějaké prkotině. Když mají lidé neustálou potřebu něco kritizovat, i když zrovna není co. A to nejhorší? Když lidé nemají smysl pro humor. Smějte se, sakra!

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Je to několik lidí, ale předpokládám, že nejznámější je Robin Williams. Když jsem byl dítě, tak džin z Aladina byl mým šálkem kávy. Ty jeho vtipy, hlášky a hlouposti mě úplně oslnily. Když jsem vyrostl, tak jsem dokázal ocenit i jeho další filmové role a líbil se mi i jako praštěný komik. Je mi často říkáno, že jsem moc hlasitý. Za to zcela viním právě Robina Williamse.

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Kytaru, takový ten denní kalendář se vtípky a olej na vousy.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Vždy jsem se viděl ve Stephenu Fishbachovi a vidím v sobě také hodně z Davida Wrighta. Jsem zábavný, přihlouplý, neurotický židovský chlap, který se snaží prosadit v zábavním průmyslu. Jsem chytrý a rád přemýšlím, ale trávím hodně času brečením v soukromí.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Více než deset let jsem o tom snil. V tuto chvíli to dělám proto, abych dokázal, že můžu udělat to, o čem jsem už od dětství mluvil: že vyhraji Kdo přežije. Z části je to kvůli pýchy, z části kvůli tomu, abych ukázal co dokážu lidem, kteří mě v mládí šikanovali. Jde o to, v čem člověk uspěl. Přísahám, že obvykle nejsem tak mstivý!

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Zní to hloupě, ale je snadné se mnou komunikovat. Chci, aby každý věděl, že si za mnou může přijít pokecat a získat podporu navzdory jakýmkoliv problémům, které zrovna mají. Jsem takový medvídek, víte? A navíc nejsem slaboch. Zvládnu udělat zásoby dřeva a poslouchat instrukce během stavění přístřešku. Vím, jak udělat oheň, rozvazovat uzly a podobně.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS