Kim Spradlin-Wolfe

Kim Spradlin-Wolfe

Sezóny 2 2012 - 2020


Soutěžící dvacáté čtvrté a čtyřicáté série, která je aktuálně interiérovou designérkou. Je členkou původních kmenů Salani a Dakal.

24. SÉRIE – ONE WORLD

Celé jméno: Kimberly Brooke Spradlin

Datum narození: 30. ledna 1983

Věk: 28

Bydliště: San Antonio, Texas

Zaměstnání: majitelka svatebního salonu

Zájmy: Plážový volejbal, četba a trávení času s fajn lidma

Tři slova, která tě vystihují? Vášnivá, vřela a chytrá.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Že jsem vždy pro každé dobrodrůžo. Ve 26 letech jsem si otevřela vlastní podnik, také jsem pracovala jako průvodce raftingu na divoké řece, žila jsem v sirotčinci v Thajsku… Jo, a taky dokážu během 5 minut známosti poznat, jakým zvířetem by dotyčný člověk byl.

Co tě vytáčí? Retardéry; trapný humor; lidé, kteří troubí ne proto, aby někoho varovali, ale aby mu vynadali a také opravdu hrozné svatební šaty (není důvod si takové šaty na sebe brát).

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj táta. Je na něm něco tak skvělého, že to k němu přitahuje ostatní lidi. Dává všemu pocit jedinečnosti – výletům, filmům, obědům v Subwayi a i mně. Nikdy se ničeho nebojí a je naprosto zábavný. A také dává ty nejlepší a také nejlépe načasované povzbuzující proslovy.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jsem asi jako Stephanie ze série Palau, protože je naprosto hustá. Má velkou vůli a odhodlání. Taky jsem jako Elisabeth Hasselbeck, protože byla přátelská a zároveň soutěživá a ještě jako Amanda, protože je taky vysoká.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Kvůli tomu vzrušení, opravdu! Abych vyšla ze své malé komfortní zóny a otestovala sama sebe. A abych si dokázala, že si v této hře budu vést tak dobře, jak jsem si to vždycky myslela.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Protože mám mentální odolnost, dokážu si omotat lidi kolem sebe (hlavně holky) a lidé občas podceňují mou zákeřnost.

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Věřím, že se všemi lidmi by se mělo jednat s úctou a respektem. Proč tedy vyhazovat někoho, kdo vás respektuje?

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Celé jméno: Kimberly Brooke Spradlin-Wolfe

Věk: 36

Bydliště: San Antonio, Texas

Zaměstnání: bytová architektka

Zájmy: Nákup a prodej starožitností, renovace domů, hraní si s dětmi a uklízení po nich.

Co tě vytáčí? Lidi, co mi při rozhovoru zírají na jinou část obličeje než oči, agresivní řidiči a neustálé vybírání špíny zpod nehtů.

Tři slova, která tě vystihují? Přirozená, odhodlaná a houževnatá.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Ve čtvrťáku na střední, v roce 2001.

Sleduješ tuto show stále? Ano!

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? Tenhle pořad moc rádi sledujeme už od začátku, takže bylo ještě lepší zažít ho na vlastní kůži. Je to pro nás všechny nádherná vzpomínka.

Jak ti Survivor změnil život? Potřebovala jsem zresetovat svou vlastní sebedůvěru a celý život obecně. Survivor přišel ve správný čas – věřím tomu, že změnil mou životní dráhu.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Survivor už se mi tolik začlenil do života, že na to někdy zapomínám a beru ho jako samozřejmost. Jsem vděčná za všechnu tu zábavu, která z toho plyne.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii? Můj život se za posledních sedm let nesmírně změnil. Při první hře mi bylo 28 let a byla jsem čerstvě nezadaná, tak jsem ocenila možnost uniknout ze všedního života a zažít dobrodružství v Survivoru. Od té doby jsem se vdala a měla tři děti tak rychle za sebou, jak to bylo jen možné. To možná kompletně změní můj způsob hry, ale ještě si nejsem jistá, jak přesně. Mám v plánu brát tuto sérii jako úplně nový a odlišný zážitek od té předchozí!

Hra:

Videa:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS

Za překlad informací k 40. sérii děkuji ItalianManiac ze stránky Reality-show.eu