Lauren O'Connell

Lauren O'Connell

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté osmé série. Je studentkou na univerzitě. V soutěži je členkou původního kmene Manu.

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Celé jméno: Lauren O'Connell

Věk: 21

Bydliště: Waco, Texas

Zaměstnání: studentka na Baylorské univerzitě

Zájmy: sledování mnoha seriálů na Netflixu, spánek, snědení velkého balení arašídových M&M's najednou

Jak se popisuje: soutěživá, oddaná, soucitná

Osobní úspěch: Cením si své nezdolnosti a kuráže. Během mé fyzicky náročné kariéře v ženském fotbalovém týmu na Baylorské univerzitě jsem prodělala čtyři ortopedické operace, musela jsem projít fyzickými i psychickými rehabilitacemi, abych zůstala nedílnou součástí elitního týmu. Také obdržím bakalářský titul z lékařských humanitních věd (za 4 roky studia), a to z fenomenální univerzity a nyní se mou prioritou stává dobročinná služba v komunitě Waco.

Co ji vytáčí: Lidé, kteří netolerují volby a přesvědčení jiných lidí, zbytečná hrubost, a ti lidé, kteří si raději vyberou Twizzlers než Red Vines (pozn. obojí je sladký červený pendrek).

Co ji inspiruje: Mí rodiče. Milují sebe navzájem, svou rodinu a své přátelé. Svými každodenními činy dávají najevo svůj soucit a nesobeckost a naučili mě, jak se vyrovnat se smutkem a že se mám zachovat úsměv i při těžkých životních překážkách. Ukázali mi, že má člověk bojovat o věci, ve které věří a vždy mi připomínají, že má hodnota není posuzována vnímáním druhých. Oba jsou velmi milující, povzbuzují ostatní za každých okolností a učí mě, jak se Ježíš odráží v mém životě.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: Bibli, opalovací krém, M&M's

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Parvati Shallow je mým duchovním zvířetem. Její nakažlivý úsměv, zdravý rozum a využívání sexuality jí zajistilo místo v mém srdci a myslím si, že má hra by mohla být podobná té její. Taky mám blízko k herní strategii Kelley Wentworth. Za každou cenu zůstala sama sebou, fyzicky dominovala a byla hrozbou při jakékoliv výzvě. Nejideálnější by bylo, kdyby se mi povedlo zkombinovat hry těchto dvou silných žen.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Mým hlavním důvodem je, že chci otestovat své INDIVIDUÁLNÍ schopnosti při výzvách, kterým budu čelit. Už od čtyř let hraji v týmových sportech a tudíž jsem vždy měla nějakého spoluhráče, na kterého jsem se mohla spolehnout. Tato hra mě donutí spoléhat jen SAMA NA SEBE, bez rodičů, bez spoluhráčů, bez nikoho, kdo by mě rozveselil a pomohl mi při fyzických vypětích. Bude to opravdová zkouška MÝCH schopností, důvěry v mé sociální dovednosti a mé schopnosti vybudovat aliance, z kterých budu těžit, a to vše za krátkou a náročnou dobu. Ten lítý boj ihned od začátku je to, co mě na tom tak láká. Vždy to bylo mým snem a cílem! Když mi bylo sedm let, tak jsem své rodině řekla, že budu v Survivoru, a teď v něm KONEČNĚ jsem! Mým dalším důvodem je, že se budu příští rok hlásit na obor zubní lékařství, což je opravdu drahým snem, takže když se stanu Posledním přeživším, tak budu schopna si za tento sen zaplatit sama a nespadnu tak do dluhů. Až budu zubařkou, tak chci změnit lidem životy tím, že jim poskytnu nový krásný úsměv, díky čemuž si oni vybudují větší sebedůvěru. A když vyhraji Survivor, tak toho všeho budu schopna docílit.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem soutěživá jako nikdo další. Jsem vášnivým atletem, který vydrží extrémní fyzické vypětí smíchané s touhou zažít nová dobrodružství a náročné situace. „Přežití“ pro mě nebude problémem – plánuji přežít a nakonec vyhrát. Jsem strategický, avšak lehce skromný hráč, díky čemuž by mnou nemuseli být ostatní zastrašeni. Navíc plánuji velkolepou sociální hru, kterou nikdo nepřekoná – dovolím ostatním, aby si mysleli, že jsou vůdci, ujistím je, že jsou důležitými a cennými hráči, avšak v pozadí budu dělat všechny důležité tahy já. Tuto hru jsem studovala po mnoho let, svou barbínu a kena jsem pojmenovala Tina a Colby a pokud to bude potřeba k výhře, tak vím, jak manipulovat.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS
Foto: CBS