Marya Sherron

Marya Sherron

Sezóny 1 2022 - 2022


Soutěžící čtyřicáté druhé série, která je mámou v domácnosti. V soutěži je členkou původního kmene Taku.

42. SÉRIE

Celé jméno: Marya Patrice Sherron

Datum narození: 26. března 1974

Věk: 47

Bydliště: Noblesville, Indiana

Rodné město: Lansing, Michigan

Zaměstnání: matka v domácnosti

Zájmy: Zahradničení, psaní poezie a mluveného slova, pilates.

Tři slova, která tě vystihují? Pikantní, chytrá a milující.

Co tě vytáčí? Když si někdo monstrózně kýchne jako trpaslík Kejchal a nezakryje si nos. Panebože! A zlí lidé.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Věřím, že žiju svůj život, jak bych měla – jsem sama sebou, mám se ráda a respektuju se. Také mám celkem skvělá ocenění za učitelské výkony. My mámy musíme také říct, že největším úspěchem jsou naše děti – myslím, že to se rozumí samo sebou.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Kious Kelly. Kious byl prvním zdravotníkem v New Yorku, který zemřel na Covid-19. Svůj život věnoval ostatním. Byl velmi oblíbeným a váženým zdravotním bratrem. Zemřel 24. března 2020. Byl to můj bratr.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Možná proto, že vždycky stojím před lidmi v nějakém vůdčím postavení, všichni předpokládají, že jsem hodně silná, nemám problémy a nikdy jsem neudělala žádnou chybu. Ve skutečnosti jsem udělala hromadu chyb a hodně jsem se z toho poučila. Taky jsem hodně laskavá – když někdo trpí, já trpím s ním. Jsem velká měkkota.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Ironicky budu směsicí Angeliny a Tonyho. Angelina měla bouřlivé první týdny, ale pak se jí povedlo zmizet z radaru a došla až na konec. Tony do hry vnáší povzbudivou, zábavnou a lehkomyslnou energii. Než v něm ostatní začali vidět hrozbu, bylo už pozdě.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Mým největším přínosem je má emoční inteligence a schopnost precizně číst v lidech. Budu hrát tak, že ve finálové trojici budu mít snadné argumenty pro výhru. Ve finále se vyplatí být oblíbená, chytrá a vyznat se ve hře, což mi zaručí hlasy na výhru.

Hra:

Videa:


Rekordy:

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!