Nick Maiorano

Nick Maiorano

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje jako osobní trenér. Je členem původního kmene Gondol.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Nicholas „Nick“ Maiorano

Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 10/18 (22 dní, člen poroty)

Věk: 30

Bydliště: Redondo Beach, California

Zaměstnání: osobní trenér

Zájmy: psaní, cvičení a správa webových projektů

Jak se popisuje: nutkavě kompulzivní, vnímavý a lišící se od většiny

Osobní úspěch: Vždycky budu lepší posluchač než ty. To znamená, že lidem naslouchám líp než ty, zajímám se o ně víc než ty a akceptuji je víc než ty. A ano, někdy to předstírám, ale aspoň se o to snažím, zatímco ty jenom vypneš a chováš se narcisticky.

Co ho vytáčí: Nejsou to nutně věci, co mě vytáčí, ale štvou mě naštvaní, hlasití a drzí lidé, kteří neví, jak správně vést konverzaci.

Co ho inspiruje: Žádného hrdinu jsem neměl už když jsem se hlásil posledně, a pořád ho nemám. Žádný člověk není hrdina. Jsem svým vlastním hrdinou, protože miluji to, jakým jsem.

Jaké tři věci by si chtěl vzít na ostrov: alkohol, fotky rodin ostatních hráčů (kvůli vyjednávání), vysavač (aby si ostatní mysleli, že jsem blbec)

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Co se týče osobnosti, tak se podobám Courtney Yates a Jonathanu Pennerovi. Ale sociálně jsem mnohem inteligentnější než oni.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Abych vyhrál milion dolarů a ostatním hráčům ukázal, že byla chyba hlásit se do stejné řady Kdo přežije jako já.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem fyzicky zdatný, ale mou nejužitečnější dovedností je má pozitivní povaha. Ostatní členové kmene se budou krmit na mém pozitivním chování a budou radostní, nebo je alespoň povzbudí to, že si se mnou mohli promluvit.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Je to prosté. Jsem charismatický a manipulativní. Není to něco, co s hrdostí přiznávám, ale je to pravda.

Zajímavosti:

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!