Michele Fitzgerald

Michele Fitzgerald

Sezóny 2 2016 - 2020


Soutěžící třicáté druhé a čtyřicáté série. Pracuje jako manažerka rozvoje podnikání. Je členkou původních kmenů Gondol a Sele.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Michele Fitzgerald

Datum narození: 5. května 1990

Věk: 24

Bydliště: Freehold, New Jersey

Zaměstnání: barmanka

Zájmy: Cestování, četba a horolezectví.

Tři slova, která tě vystihují? Výstřední, charismatická a dobrodružná.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Můj čas strávený u Rock the Earth, kde jsem spolupracovala na turné s kapelami, které získávaly peníze na řešení problémů s životním prostředím. Mohla jsem tak cestovat, poslouchat skvělou muziku a vzdělávat lidi o důležitých problémech.

Co tě vytáčí? Předražený alkohol, lidé narušující osobní prostor a namyšlenci.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Harry Potter. Vybral si odvahu, i když čelil temnotě a nepřízním. Vážím si každého, kdo překonává překážky, aniž by se litoval, že mu osud nepřál. A navíc ta magie.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Deník, knihu Harry Potter, sestru.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati. Uměla číst v lidech a vytvořila si aliance, ve kterých nebyla tak na očích. Využila většinu šancí, nikdy nemlčela, aby se dostala dál, a dominovala v soutěžích.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Jsem závislá na dobrodružství a chci se dostat z komfortní zóny, ale hlavně chci vyhrát. Tady jde o prachy, zlato! Moje auto se začne třást, když jedu rychleji než 80 km/h, takže si musím nutně koupit nové auto místo té rachotiny.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Díky svému optimismu. Nedovolím, aby mi cokoliv zkazilo náladu. Nadšení je nakažlivé, takže můj přístup bude udávat náladu v táboře. Možná jsem jen holka z Jersey, ale nenechte se tím oklamat. Nemám problém přitvrdit!

Proč si myslíš, že se staneš Posledním přeživším? Viděla jsem všechny řady, takže vím, co udělat, abych byla ve hře úspěšná. Mé charisma mi pomůže vybudovat silné vztahy a budu tak moci vést alianci, aniž by mě vnímali jako agresivní hráčku. Mé sociální vědomí mi pomůže porozumět a využít silné a slabé stránky ostatních lidí a jejich motivy ke svému prospěchu. Nebudu hrát někde v pozadí. Chci dělat velké a tvrdé kroky, které mě ve hře dostanou dál, a navíc se u toho bavit.

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 29

Bydliště: Hoboken, New Jersey

Zaměstnání: manažerka obchodního rozvoje

Zájmy: Zbožňuju cestování a deskové hry.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří jedí páchnoucí jídla v letadle, když mi někdo narušuje osobní prostor, a špatné martini.

Tři slova, která tě vystihují? Odvážná, zábavná a nezávislá.

Kdo tě v životě inspiruje? Každý den mě inspiruje má rodina. Jsou to ti nejohleduplnější a nejláskyplnější lidé, jaké jsem kdy potkala. Vždycky mě podporují v tom, abych byla ještě lepší.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Od první série, když mi bylo 10 let.

Sleduješ tuto show stále? Rozhodně ano! Dle mého zcela nezaujatého názoru je to ten nejlepší televizní pořad na světě.

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? S rodinou jsme se vždycky dívali společně, takže je to dost sentimentální. Díky své účasti jsem se také mohla zapojit do survivorské komunity a mám to štěstí, že můžu spoustu ostatních trosečníků považovat za přátele.

Jak ti Survivor změnil život? Výhra v Survivoru mi dodala sebevědomí, že dokážu cokoliv, co si vezmu do hlavy. Nevyhrála jsem proto, že bych byla nejchytřejší nebo nejsilnější – vyhrála jsem, protože jsem byla sama sebou. Uvědomit si tohle ve 24 letech mi výrazně pomohlo v tom, jak se teď stavím k životním výzvám.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Jako superfanynka se cítím neuvěřitelně poctěná, že jsem malou součástí tak obrovských dějin. Vyhrát svou první sérii bylo neskutečné. A teď se vrátím do hry s vítězi, které obdivuju… Musím se štípnout.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii? Myslím si, že nebudu hrát o moc jinak. Ve své první sérii jsem se naučila, že se dokážu v klidu přizpůsobit proměnlivým okolnostem, a to je v této hře plné paranoii opravdu cenné. Jelikož mám dobrou sociální hru, spolehnu se na ni i tentokrát a navážu co nejvíce osobních vztahů. Tentokrát bych chtěla podniknout nějaké velké a zábavné tahy, ale musím je udělat chytře, ne jen proto, abych co nejvíc šokovala. Nejdůležitější je pro mě však to, abych na finálové kmenové radě měla přesvědčivý příběh. V poslední době Survivor většinou vyhrávají silní a sebevědomí muži, tak chci dokázat, že si titul Posledního přeživšího zaslouží i jiný přístup. V této sérii budou všichni pod tlakem, protože chtějí dokázat, že jsou nejlepší hráči, takže očekávám pořádný spektákl a spoustu velkých tahů.

Hra:

Videa:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS