Parvati Shallow

Parvati Shallow

Sezóny 4 2006 - 2020


Soutěžící třinácté, šestnácté, dvacáté a čtyřicáté série, která je aktuálně životní koučkou. Je členkou původních kmenů Rarotonga, Malakal, Villains a Sele.

13. SÉRIE – COOK ISLANDS

Celé jméno: Parvati Shallow

Datum narození: 21. září 1982

Věk: 23

Bydliště: West Hollywood, Kalifornie

Zaměstnání: boxerka a číšnice koktejlů

Životopis: Parvati je nejstarší ze tří sourozenců a vyrůstala ve Vero Beach na Floridě. Když jí bylo 11 let, přestěhovala se jejich rodina do Atlanty. Učila se bojová umění a na střední škole byla členkou plaveckého týmu. Vystudovala University of Georgia, kde získala bakalářský titul z žurnalistiky a vedlejších oborů francouzštiny a italštiny. Také byla členkou sesterstva Alpha Omicron Pi. Před současnou kariérou pracovala jako modelka, barmanka a v oblasti public relations.

Zájmy: Boxování, běhání, turistika, volejbal, jóga, lyžování, softball, tanec a plavání.

Hra:

Videa:

16. SÉRIE – MICRONESIA

Věk: 25

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: spoluzakladatelka charitativní organizace Knockouts for Girls (společně s dalšími boxery založila tuto neziskovou organizaci, která poskytuje stipendia a hodiny boxování dívkám ze sociálně slabších rodin).

Další informace ze života: Parvati má ráda přírodu a proto už několikrát vyrazila kempovat a procházet americké Národní parky jako třeba Tetons či Yellowstone. Na škole zorganizovala dvouměsíční pěší výlet po Evropě, kde společně se dvěma přáteli navštívila 13 zemí a spala v hostelech, na nádražích, na plážích, či na lavičkách v parcích. Parvati má ráda sushi, volné tepláky, karaoke a se svou matkou Gale trénuje triatlon.

Hra:

Videa:

20. SÉRIE – HEROES VS. VILLAINS

Věk: 26

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Jaký je tvůj osobní úspěch? Mít na mých falešných facebookových účtech tisíce přátel.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Chuck Bass (postava ze seriálu Gossip Girl) a Jeff Probst.

Jaký je tvůj oblíbený moment z předešlé řady? Jedení čokoládového dortu ve vířivce, zatímco to ostatní pozorovali.

Kterého hráče z předchozích řad nejvíce respektuješ? Cirie Fields a Shane Powers.

Kterého hráče z předchozích řad nejméně respektuješ? Ozzyho (je to strašný uplakánek).

Proč ses vrátila do hry? Kvůli lásce k té hře, bejby!

Hra:

Videa:

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk: 36

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: instruktorka jógy, životní koučka a mluvčí

Zájmy: Zveřejňování fotek mého dítěte na Instagramu a rekreační pobyty se cvičením jógy.

Co tě vytáčí? Hlasité oddechování.

Tři slova, která tě vystihují? Přeživší, šampiónka, bohyně.

Kdo tě v životě inspiruje? Jednou jsem na letišti v Atlantě potkala muže, který měl místo nohou dvě protézy. Byl na vozíčku a cestoval s kojencem a batoletem – a neměl s sebou nikoho na pomoc. A usmíval se. Ten muž mi vyrazil dech.

Kdy jsi začala sledovat Survivor? Když Stephanie LaGrossa válela v Palau.

Sleduješ tuto show stále? Sleduji.

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu? Survivor je moje rodina. Můj manžel (John Fincher) hrál v 19. sérii Samoa a když jsem ho viděla v televizi, říkala jsem si, že je roztomilý. Pak jsme se setkali ve skutečném životě na fotbalovém turnaji nadace Grassroot Soccer, který pořádal Ethan Zohn, vítěz Survivor: Africa. A teď spolu máme trosečnické dítě. Vlastně je to docela absurdní.

Jak ti Survivor změnil život? Vyvolal ve mně soupeřivé zvíře a také mi dal příležitost moderovat televizní pořady, cestovat kolem světa jako novinářka a fotit se s nadšenými fanoušky na letištích. Hrála jsem ve třech sériích, než mi bylo 30, a pak jsem zpracovávala své zážitky za posledních 10 let. Myslím, že hlavní důvod, proč teď dokážu pomáhat lidem jako životní koučka a instruktorka jógy, je to, že jsem zažila takové silné životní zkušenosti, jako Survivor, výhra v Survivoru a pak vyrovnávání se s kritikou a slávou z reality show. Vím, jaké to je jít si za nějakým cílem a dát do toho všechno, co člověk má. Vím, jak těžké to je, když vás někdo soudí a myslí si, že na něco nemáte. Vím, jak vám dokáže ublížit zrada a také vím, že se zázraky pořád dějí. Ať už to vypadá jakkoliv, každá překážka se dá překonat.

Co pro tebe znamená být součástí tohoto 20letého televizního odkazu? Jsem natěšená. Myslela jsem, že jsem s tím skončila, ale tahle šance soutěžit s nejlepšími z nejlepších je moc dobrá na to, abych ji odmítla. Hra se změnila. Je rychlejší, komplikovanější a hráči jsou odvážnější. Těším se, až se pustím do této dynamické a zcela nové hry a nakonec ji celou vyhraju.

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozím sériím? Jsem si jistá, že ve mně lidi ihned uvidí terč, stejně jako v sérii Heroes vs. Villains. Tentokrát musím brát v úvahu, že bych hned od začátku mohla být na dně. Také možná budu hrát s lidmi, se kterými mám společnou historii – a možná ne moc dobrou – tak si budu muset vyčistit mysl a brát je jako úplně nové osoby, které potkám poprvé. Chci být agresivnější a záludnější – budu hledat skryté imunity, vypouštět lživé informace, nechat jiné hráče, aby se chopili otěží a připsali si nějaké zásluhy, a také budu hrát na to, že jsem novopečená máma. Rozhodně na tom nejsem fyzicky tak dobře, jako ve svých předchozích sériích, ale mám novou výdrž a výkonnost, protože vím, že dokážu přežít šest měsíců spánkové deprivace a péče o novorozence. Jako matka také s lidmi dokážu navázat úplně nová pouta.

Hra:

Videa:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2, 3, 4), Foto: CBS

Za překlad informací k 40. sérii děkuji ItalianManiac ze stránky Reality-show.eu