Sara Wilson

Sara Wilson

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, která dělá poradkyni v oblasti zdravotnictví. V soutěži je členkou původního kmene Ua.

41. SÉRIE

Celé jméno: Sara Wilson

Datum narození: 28. června 1997

Věk: 23

Bydliště: Boston, Massachusetts

Rodné město: Sherman Oaks, Kalifornie

Zaměstnání: odborná poradkyně v oblasti zdravotnictví

Zájmy: Poker, vaření, pečení, akrobacie na visutých hrazdách a vzdušný tanec (závěsná akrobacie na šálách – pozn. překl.).

Tři slova, která tě vystihují? Prozíravá, houževnatá, duchaplná.

Co tě vytáčí? Hlasité žvýkání nebo žvýkání s otevřenou pusou. Nečistotnost. Hodně vulgární humor. Slušné chování je klíčem k úspěchu.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Ve třeťáku na vysoké jsem získala letní pracovní stáž ve firmě, o které jsem léta snila, že tam budu jednou pracovat. Když jsem tam přišla, předložili mi technický problém, na kterém před mým nástupem pracovali tři zkušení inženýři na plný úvazek. Nikdo z nich nedokázal přijít na to, jak ten problém vyřešit. Já ve firmě byla 12 týdnů a po 8 týdnech jsem na to řešení přišla, i když mi neustále opakovali, že se mi to určitě nepovede. Jsem na to fakt hrdá, protože jsem jim nejen dokázala, že se ve mně pletli, ale zároveň jsem přímo ovlivnila vývoj diagnostického přístroje na rakovinu plic, kterého se ten projekt týkal. Můj dědeček umřel na rakovinu plic, tak jsem na sebe hrdá, že jsem v tomto odvětví mohla zanechat svou stopu.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Moje babička. V dubnu 2020 umřela na Covid a až do konce bojovala sama. Neměla vůbec lehký život. O všechno musela bojovat a nikdy se nevzdala. Také se všemi jednala mile a laskavě a nikdy od nikoho nic nečekala na oplátku. Hodně mě inspirovala její schopnost otřepat se z každé rány, kterou jí život uštědřil. Chci se v životě stát někým, na koho by mohla být hrdá.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Mám spoustu vrstev. Možná působím hrozně mile, ale jsem drsná a mám největšího bojovného ducha, jakého kdy uvidíte. Rozhodně jsem síla, se kterou musíte počítat. Je mi líto těch, kteří mě podceňují. Nikdo by od pohledu neřekl, jak moc jsem chytrá. Jsem sice mladá, ale v životě jsem zažila i těžké chvíle a naučila jsem se odrazit se ode dna.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Kim Spradlin. Věnovala čas tomu, aby ostatní poznala, a proto pro ně byla tak sympatická. Také toho využila ve svůj prospěch, protože pak přesně věděla, jak se ostatním dostat do hlavy. Měli pocit, že to oni vymýšlejí a provádějí herní tahy, zatímco ona úspěšně odvrátila terč ze svých zad. Kim byla taky dost silná a v soutěžích o imunitu všem nakopala zadky, což se mi ve hře určitě taky povede.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Myslím, že ve hře ještě nikdy nebyl nikdo, kdo by měl stejnou fyzickou zdatnost, inteligenci a sociální vnímání jako já. Ráda se bavím s lidmi a navazuju s nimi vztahy. Abyste vyhráli Survivor, musíte se s lidmi sblížit i na lidské úrovni. Umím dobře číst v lidech a poznám, když mi někdo lže. Také jsem hodně fyzicky silná a mám bojovného ducha, takže se nikdy nevzdám a dám do toho úplně všechno. Jsem neuvěřitelně psychicky i fyzicky drsná a v herním prostředí se mi určitě povede skvěle. Nikomu neřeknu, že jsem vystudovala MIT (Massachusetts Institute of Technology – Massachusettský technologický institut, soukromá výzkumná univerzita ve městě Cambridge, jedna z nejprestižnějších univerzit na světě – pozn. překl.), takže mě ostatní budou podceňovat a já toho využiju ve svůj prospěch. Dokážu navazovat opravdové vztahy s lidmi, jsem chytrá a fyzicky silná, takže bych se určitě mohla stát Posledním přeživším.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!