Shan Smith

Shan Smith

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, která se živí jako pastorka. V soutěži je členkou původního kmene Ua.

41. SÉRIE

Celé jméno: Shantel „Shan“ Smith

Datum narození: 11. března 1987

Věk: 34

Bydliště: Washington, D.C.

Rodné město: Toronto, Ontario, Kanada

Zaměstnání: pastorka

Zájmy: Běh, umělecká improvizace, herectví, komediální umění a tanec.

Tři slova, která tě vystihují? Vášnivá, nefalšovaná, houževnatá.

Co tě vytáčí? Zápach z úst, když někdo pomalu mluví a když se za někoho cítím trapně.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Nejvíce jsem hrdá na všechnu tvrdou práci, kterou jsem odvedla na terapii – vyrovnala jsem se se svými démony, překonala jsem bolest a křivdy a nakonec jsem byla ochotná i rozvíjet vztahy s těmi, kteří mě zklamali v dětství.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Moje mamka, protože jsem sledovala, jak bojovala se svými démony do posledního dechu. Zažila v životě spoustu bolesti a mé dětství bylo temné, zvrácené a komplikované, ale ona byla neskutečně pracovitá Italka. Vždycky zajistila, abych měla střechu nad hlavou a v kapse peníze na obědy. Dělala všechno, co mohla, a za to jsem jí vděčná. Poskytla mi ten nejlepší život, jaký uměla, a milovala mě celým svým srdcem. Je pro mě vzorem krásy a síly. A taky Xena. Lucy Lawless mě naučila, jak být silnou a asertivní ženou a jak se za sebe postavit ve světě plném mužů. Je to moje dětská hrdinka – všude po zdech jsem měla její plakáty. Dokonce jsem měla i oslavu narozenin ve stylu Xeny… loni.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Byla jsem v gangu.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Myslím, že nejspíš budu hrát nejvíc jako Kim, z hlediska taktiky, vztahů a skrytých imunit jako Tai, ale mám v sobě i něco z Parvati.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Věřím, že na to mám. Žila jsem na ulici. Vybudovala jsem si silnou pracovní morálku. Všechno, co dělám a co vysílám do světa, se snažím dělat znamenitě. Mám vysoký práh bolesti a utrpení, jsem vytrvalá a houževnatá. Vím, že nic není zadarmo, ale musíte si to odpracovat a zasloužit si to. Nekompromisně analyzuju své svědomí. Nemyslím si, že bych na něco měla automaticky nárok. Zastávám názor, že sebekázeň je projev sebelásky. Věřím ostatním lidem a chci, aby měli pocit, že mohou dokázat cokoliv. Má schopnost navazovat mezilidské vztahy, můj důvtip a pevná vůle, má zbožná úcta k Bohu v ostatních lidech, mé úslužné srdce a schopnost být vděčná a oslavit i malé výhry v životě – díky tomu všemu si myslím, že budu Poslední přeživší.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!