Kevin Durand ztvární ústředního padoucha

Kevin Durand ztvární ústředního padoucha

18.11.2018 15:48


Swamp Thing se může začít obávat svého odvěkého nepřítele Jasona Woodruea, který zelenému monstru bude v průběhu první série pořádně zatápět. Jasona ztvární hollywoodská hvězda Kevin Durand.

K seriálové stálici nového připravovaného seriálu stanice DC Universe se přidává herec Kevin Durand, který si opět vysloužil další oblíbenou zápornou roli. Ve Swamp Thingovi si střihne Alecova nepřítele Jasona Woodruea, který si přezdívá Floraín a v komiksech je podobně jako Bažináč vnímán jako nebezpečné stvoření, jež má místo šlach a kostí kořeny.

(Od prašivých krys k zeleným obludám. Foto: FX)

Tato ohromná masa zelené hmoty se v seriálu zprvu představí coby úspěšný biogenetik, který je fascinovaný páchnoucími blaty obklopující malé louisianské městečko. Jeho neukojitelná zvědavost ho může stát vysněnou kariéru a způsobit mu tragické následky, které by mohly vést k boji o poslední kapky lidskosti.

Kevina Duranda si můžete pamatovat například ze seriálů Lost, The Strain či Vikings. Ze zvyku si vyhledává drobnější role, které ho úspěšně dostaly do širšího povědomí publika. Na filmovém plátně jste Duranda mohli zahlédnout v X-Men Origins: Wolverine, Real Steel nebo v Robinu Hoodovi z roku 2010. Zvládne i tentokrát zabrnkat správnou strunu?

Zdroj článku: Deadline


Jít na Swamp Thing | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře